Муліне DMC Pearl Cotton 

Товарів у наявності: 7
Показано 1 - 7 з 7
Показано 1 - 7 з 7

Муліне DMC Pearl Cotton art.116

DMC Pearl Cotton – це високо мерсеризована, неподільна, блискуча нитка зі 100% бавовни. Родзинка нитки полягає в тому, як вона отримала опис «Перлина», а перлинна бавовна DMC найбільш відома як найкрасивіша нитка у світі. У процесі виробництва нитка розчісується, підпалюється полум'ям і потім піддається подвійній ...

Муліне DMC Pearl Cotton art.116

DMC Pearl Cotton – це високо мерсеризована, неподільна, блискуча нитка зі 100% бавовни. Родзинка нитки полягає в тому, як вона отримала опис «Перлина», а перлинна бавовна DMC найбільш відома як найкрасивіша нитка у світі. У процесі виробництва нитка розчісується, підпалюється полум'ям і потім піддається подвійній мерсеризації. Саме ця подвійна мерсеризація надає їй гарного перламутрового блиску. Нитка м'яка, шовковиста, не пухне і не згинається, на 100% стійка до кольору. Перлина бавовна - це еластична нитка, яка надає вашій вишивці чудового обсягу та розмірів.

Кулі DMC Pearl Cotton Balls випускаються в розмірі 5, в упаковці по 10 грам і доступні в наступних колірних варіантах та ярдах: Перлинні кульки 5 розміру доступні в 5 однотонних кольорах на 49-ярдовій кулі. Коробка із 10 штук

 • DMC Pearl Cotton. Білий, розмір 5 куль
 • Білий, розмір 5 DMC Перлинна бавовна. Стаття №116 від DMC. Для вишивки хрестом , вишивки хардангером та інших видів рукоділля. Розмір 5 важчий за розмір 8. Розмір 5 має 49 ярдів за кулю. Коробка із 10.
 • Виробник: DMC

 • DMC Pearl Cotton. Екрю, розмір 5 куль
 • Ecru, Розмір 5 DMC Перлинна бавовна. Стаття №116 від DMC. Для вишивання хрестом, вишивки хардангером та інших видів рукоділля. Розмір 5 важчий за розмір 8. Розмір 5 має 49 ярдів за кулю. Коробка 10.
 • Виробник: DMC

 • DMC Pearl Cotton, 310 Black, розмір 5 куль
 • Чорний 310, розмір 5 DMC Перл Бавовна. Стаття №116 від DMC. Для вишивання хрестом, вишивки хардангером та інших видів рукоділля. Розмір 5 важчий за розмір 8. Розмір 5 має 49 ярдів за кулю. Коробка із 10.
 • Виробник: DMC

DMC Pearl Cotton ідеально підходять для: - вишивання , голки, хардангера, чорної роботи, червоної роботи, тягнутої нитки, копчення, аплікації, в'язання гачком, багатьох видів творчої вишивки.

Догляд та прання

DMC Pearl Cotton на 100% стійкий до фарбування та може часто стиратися, не вицвітаючи. Нитку можна мити при високих температурах (95°C/203°F). Особливу увагу слід приділити тканини , на якій була вишита нитка.

Вимийте свою вишивку однією чайною ложкою м'якого мила, як Орвус. Після миття акуратно відіжміть і промийте стільки разів, скільки необхідно, щоб вимити з нього мило (поки вода не стане чистою). Використовуйте майже холодну воду, щоб промити шматок. Загорніть вишивку в рушник, щоб видалити зайву воду, потім висушіть рівно. Помістіть вишивку на чистий рушник, бажано, поки він ще вологий, і прасуйте з зворотного боку при температурі, рекомендованій для тканини.

Як користуватися

DMC Pearl Cotton Balls можна використовувати для багатьох проектів вишивки. При використанні Pearl Cotton для в'язання гачком важливо підібрати підходящий гачок для в'язання відповідно до розміру нитки. DMC рекомендує використовувати сталеві розміри гачків для різних розмірів перлинних ватних кульок:

 • Розмір різьби 5 - Розмір гачка 5
 • Розмір різьби 8 - Розмір гачка 7
 • Розмір різьби 12 - Розмір гачка 8

В наявності 224 кольори цієї нитки.

DMC Pearl Cotton Variations ідеально підходить для вишивання хрестиком, вишивання, голки, хардангера, пробивної голки, нитки, копчення, аплікації та багатьох інших видів творчої вишивки.

DMC Pearl Variations – це різнокольорова нитка з перефарбованою ниткою розміру 5. Нитка пропонує гарантовану узгодженість кольорів DMC від одного мотка до іншого. Ці «перефарбовані» нитки добре розроблені, щоб створювати тонкі варіації кольору без необхідності змінювати нитки. Кожен моток має суміш м'яких кольорових кольорів, які плавно переходять один в одного по всій довжині нитки. Кожен моток є комбінацією кольорів DMC, причому 4 дюйми кожного кольору відповідають суцільним кольорам Pearl Cotton. Тонкі зміни кольору перламутрових варіацій виявляються через кожні кілька стібків без різких контрастів. Колірна гама від «Блискучої перлини» до «Тропічного заходу сонця» та «Дикого вогню» DMC Pearl Cotton Variations пропонує захоплюючий дух піддон з 36 м'яких багатобарвних кольорів, який ідеально підходить для створення дизайнів, що пожвавлюють колір. Перлинні Варіації Бавовни показують 27 ярдів за скручений моток.

Зроблено у Франції.

Читати докладніше