Аїда 16 

Товарів у наявності: 556
на сторінку
Показано 1 - 12 з 556
Показано 1 - 12 з 556

Тканина Аїда 16 - 100% бавовна, натуральна тканина найвищої якості Zweigart. Ця популярна тканина ідеально підходить для вишивання для тих, хто хоче перейти на тоншу тканину.

Купити тканину Аїда 16 можна в нашому інтернет-магазині "Муркіни Рукоділки".

Тканина Аїда 16 доступна за чудовою ціною, можуть дозволити собі навіть новачки.

Існує кілька р...

Тканина Аїда 16 - 100% бавовна, натуральна тканина найвищої якості Zweigart. Ця популярна тканина ідеально підходить для вишивання для тих, хто хоче перейти на тоншу тканину.

Купити тканину Аїда 16 можна в нашому інтернет-магазині "Муркіни Рукоділки".

Тканина Аїда 16 доступна за чудовою ціною, можуть дозволити собі навіть новачки.

Існує кілька різних категорій тканин для вишивки хрестом : Aida, льон, кілька типів Even Weave, Hardanger, Canvas, Perforated Paper та спеціальні тканини. Кожен тип тканини в категоріях має унікальну текстуру, відчуття та блиск.

Тканини навіть пахнуть по-різному, залежно від того, з якого матеріалу вони виготовлені і як вони пофарбовані. Як правило, люди спочатку вчаться робити лічильні вишивки хрестом на Аїді і вчаться шити на лляних або інших рівних тканинах у міру того, як вони стають досвідченішими. Але яка різниця?

Тканина Aida, безумовно, найпопулярніша тканина для вишивання хрестиком. Назва «Аїда» відноситься до особливого переплетення тканини, яке було винайдено Цвайгартом у 1908 році.

Аїда, як правило, виготовляється зі 100%-ої бавовни, і має кілька різних показників: Герта (6 одиниць) та 20 одиниць. Герта часто використовується для навчання дітей або початківців вишивати хрестиком, тому що це легко побачити. Тканини 18 і 20 розраховані на досвідченіших вишивальників, які шукають більш тонкий або детальніший вид своєї роботи.

Тканина складається з маленьких квадратів із чотирма отворами по кутах. Шви формуються з використанням цих отворів. Вони доступні в багатьох різних варіантах, але найбільш поширеними є значення 14 , 16 і 18, що означає відповідно 14, 16 і 18 стібків на дюйм - так чим вище значення, тим детальніше буде ваша робота.

Фракційні стібки (1/4 стібка та 3/4 стібка) можна набагато легше зробити на рівному матеріалі. На Аїді голку потрібно пробити через середину маленького квадрата, щоб завершити рядок.

Aida Country French: це бавовняна тканина Aida, яка має дуже м'яку, розкішну текстуру. Вона відмінно підходить для дитячих ковдр, одягу або речей, що миються. Також вона красиво драпірується і входить у безліч нейтральних кольорів. Тим не менш, тканина досить легко зношується, тому при роботі з нею краще розтягувати або склеювати краї.

Aida Yorkshire: тканина 14 графів виготовлена з 96% бавовни та 4% поліестеру. Це рустикальна тканина та унікальна альтернатива звичайній Аїді.

Термін парне полотно застосовується до будь-якої тканини, яка є «рівномірно тканою», тому будь-яка тканина, яка має однакову кількість ниток на дюйм як у вертикальному, так і горизонтальному напрямках, і всі нитки мають однакову тонкість.

Підрахунок тканини Evenweave відрізняється від Аїди, тому що в цьому випадку ми рахуємо не квадрати, а нитки. Зазвичай парні тканини працюють «по двох нитках» (коли ви слідуєте за діаграмою, ви пропустите одну дірку і перейдете в наступну), так що в основному ви вишиваєте квадрати 2х2. У цьому випадку ви повинні взяти рахунок тканини та розділити його на 2, щоб скоригувати розмір вашої роботи.

Наприклад, якщо ви хочете мати однаковий розмір дизайну Aida з 14 рахунками (14 квадратів на дюйм), ви можете обробити його на тканині з 28 рахунками (28 ниток на дюйм) над двома нитками (28/2 = 14). Розміри поперечних стібків були б точно такого ж розміру, і тому весь дизайн був би того ж розміру. Це також має ту перевагу, що шви на частини легше виконувати, оскільки всередині кожного квадрата вже є отвір.

Найбільш поширені значення парного переплетення - 28 (= 14 відліків Aida, якщо вишито більше 2), 32 відліки (16 відліків Aids, якщо вишиті більше двох) та 36 відліків (18 відліків Aida, якщо вишиті більше двох)

Evenwave також може бути прошитий по одній нитці, і в цьому випадку у вас буде пропорція стібків/дюйм, що дорівнює кількості тканини (тобто 28 відліків = 28 стібків на дюйм)

Основна відмінність між полотном і рівною тканиною полягає в тому, що лляні нитки мають неоднакову товщину, тому в основному стібки на дюйм можуть бути різними по вертикалі та горизонталі.

Метод зшивання і кількість збігаються з тими, які ви використовуєте для парного переплетення, і його можна накладати на одну або більше двох точно так, як на парному переплетенні.

Білизна має дуже «чітке» відчуття і пропонує більш «старомодний» зовнішній вигляд виробу. Традиційний льон має дуже простакуватий вигляд, особливо в більш природних кольорах, таких як «сира білизна». Постільна білизна входить у кілька різних підрахунків, включаючи 18, 22, 26, 28, 30, 32, 35 та 40 відліків, які зазвичай ідентифікуються на ім'я.

Читати докладніше