Набори в техніці мікровишівка 

Немає жодного товару в цій категорії.

Мікровишивкою у вишиванні називається особлива техніка, в якій кожен стібок має розмір не більше 1 мм і на вигляд нагадує точку. Звідси походить французька назва цієї мініатюрної роботи – petit point, що в перекладі означає «дрібницю, дрібну, маленьку точку». При цьому на площі 1 кв. см може налічуватися до 400 стібків! Раніше мікровишивка була ...

Мікровишивкою у вишиванні називається особлива техніка, в якій кожен стібок має розмір не більше 1 мм і на вигляд нагадує точку. Звідси походить французька назва цієї мініатюрної роботи – petit point, що в перекладі означає «дрібницю, дрібну, маленьку точку». При цьому на площі 1 кв. см може налічуватися до 400 стібків! Раніше мікровишивка була захопленням жінок почесного походження. І в наші дні вироби, виконані в цій техніці, займають лідируючі місця у світовому рейтингу, оскільки мікровишивка вимагає від майстра особливого таланту і майстерності.

Матеріали та види стібків для мікровишивки

Мікровишивка сьогодні активно використовується при створенні прикрас та декоративних елементів для рукоділля, таких як голки або чохли для ножиць . Виходять дуже гарні та ексклюзивні вироби.

Зазвичай для основи береться лляна або шовкова сітка з осередками різного розміру. Чим дрібніше осередки, тим ніжнішим і красивішим буде готова річ. Для роботи в техніці мікровишивки потрібно брати дуже гострі та найтонші голки , можна використовувати бісерні. Процес вишивання повинен проходити при хорошому освітленні, найкраще за природного сонячного. При роботі рекомендується використовувати збільшувальне скло.

Підбору ниток слід приділити особливу увагу. Щоб красиво передати відтінкові переходи, застосовуються шовкові нитки виражених контрастних кольорів. Напівтону в техніці мікровишивки будуть непомітні. Краще брати яскраві нитки - пастельні і нейтральні відтінки можуть на готовому виробі виглядати блякло і непоказно, імітуючи ніби вилиняв полотно.

Мікровишивка передбачає вишивання стібком хрестик, півхрест або petit point (гобеленовим стібком). Це дозволяє використовувати схеми для вишивки хрестом .

Незважаючи на мініатюрні розміри виробу, техніка мікровишивки досить складна і з ходу доступна далеко не кожному. Від виконавиці знадобиться максимальна уважність та відмінне володіння голкою. Проте немає нічого неможливого – цій техніці також можна поступово навчитися. Якщо ви вже вмієте вишивати, то освоїти мікровишивку вам не складе особливих труднощів. Цей вид рукоділля підійде для людини будь-якого віку.

Набори для мікровишивки у магазині «Муркіні рукоділки»

Якщо ви захоплюєтеся рукоділлям, хочете освоїти техніку мікровишивки та спробувати свої сили у створенні прикрас своїми руками, то ласкаво просимо до нашого інтернет-магазину. Тут ви можете купити готові набори в техніці мікровишивки , вже укомплектовані всіма необхідними матеріалами. На цій сторінці онлайн-магазину представлено 24 товарів.

Усі набори містять матеріали:

  • лляну тканину для вишивки;
  • нитки Anchor декількох кольорів;
  • декоративну листівку;
  • заготівлю із біжутерного сплаву;
  • допоміжні деталі для збирання виробу.

У нас ви можете придбати комплекти для мікровишивки, за допомогою яких можна виготовити шикарні кулони, браслети, підвіски, голки та інше. Втілить у життя свої творчі здібності, створюючи власноруч унікальні прикраси. До того ж мікровишивка – чудовий спосіб розвинути естетичний смак, заспокоїти нервову систему та просто з користю та цікаво провести час. Ми пропонуємо виключно якісні набори від українського виробника Lifeisbeautiful.

Читати докладніше