Аксесуари для рукоділля 

Товарів у наявності: 4848

Підкатегорії

 • Аксесуари для в'язання
 • Аксесуари для печворку
 • Бічна натяжка від Аліни
 • гачки

  Коли ви вперше починаєте в'язати гачком, ви можете почати з набору гачків для початківців. У міру того, як ви будете все більше і більше захоплюватися ремеслом, ви, ймовірно, зацікавитеся вивченням всіх видів гачків для в'язання, щоб знайти ті, які дійсно найкраще підходять для вас.

  Купити гачки можна у нашому інтернет-магазині "Муркіни Рукоділки".

  Пропонуємо гачки для рукоділля за доступною ціною.

  Давайте розглянемо різні гачки для в'язання, включаючи спеціальні гачки для в'язання, такі як гачки для тунісу, ергономічні гачки для в'язання, гачки з підсвічуванням. Деякі з цих гачків для в'язання будуть для певних методів гачком, в той час як інші можуть бути використані при роботі будь-якого звичайного малюнка гачком. Корисно знати, які варіанти, оскільки ви розширюєте свій досвід у ремеслі.

  Розміри гачків для в'язання

  Середній гачок підійде для будь-якого новачка. Ви можете знайти їх як окремих осіб та набори різних розмірів у будь-якому великому магазині, магазині пряжі чи онлайн. Є кілька речей, які ви повинні знати про ці гачки:

  Розмір: гачки для в'язання бувають різних розмірів, які можуть вимірюватися літерами, цифрами або міліметрами. Наприклад, гачок загального розміру є 5-мм гачок H-8. Базовий набір гачків може змінюватись від E до J. Розмір E буде меншим, ніж H, розмір J буде більшим. Ви зазвичай підбираєте розмір гачка для в'язання відповідно до ваги пряжі, яка часто вказана на етикетці пряжі. Новачок зазвичай працює з камвольною пряжею і гачком розміру G або H.

  Матеріал: базовий гачок може бути виготовлений з одного з найпоширеніших матеріалів. Алюміній, пластик та бамбук – дуже поширений вибір, і багато людей вибирають алюмінієві гачки для першого набору. Улюблені гачки для в'язання можуть бути виготовлені із глини, скла, дерева чи інших матеріалів.

  Горло гачка: гачок має конусоподібне або вбудоване горло, що призводить до більшої або меншої площинності до головки гачка. Жоден з них не кращий за інший, але в'язальниці, яким важко працювати з одним, можуть спробувати інший.

  При в'язанні гачком за допомогою нитки замість пряжі гачок для в'язання аналогічний, але набагато менше, ніж гачок для пряжі. Гачки з різьбленням також часто виготовляються зі сталі, так що вони не гнуться під час роботи, проблема, яка стає меншою проблемою при великих розмірах гачків. Якщо ви збираєтеся працювати з ниткою, важливо дізнатися, як маркується вага нитки, а також як пронумеровані гачки для нитки (мм).

  Ергономічні гачки для в'язання

  Іноді людям незручно працювати зі звичайними гачками протягом тривалого часу, особливо якщо вони артрит. Існують ергономічні гачки для в'язання з більшими ручками, що мають форму, що забезпечує зручність при обробці.

  Люди, які хочуть в'язати гачком уночі, не розбудивши всіх, увімкнувши всі вогні в будинку, будуть раді дізнатися, що у продажу є гачки з підсвічуванням. Вони спалахують прямо на кінчику, так що ви можете легко побачити, куди ви повинні вставити гачок для в'язання гачком. Вони переважно так само, як звичайні гачки для в'язання, за винятком світла.

  Туніські гачки для в'язання

  Туніське в'язання гачком - це ніша ремесла, в якій використовується інший набір стібків від звичайного гачком. Він також зазвичай використовує спеціальні гачки для в'язання. Ці гачки, звані туніськими гачками або афганськими гачками, довші за звичайні гачки. Туніські гачки можуть мати головку на кожному кінці гачка, або вони можуть мати кабель, що з'єднує одноголовий гачок з іншим одноголовим гачком.

  Туніське в'язання гачком - не єдиний різновид в'язання гачком, в якому використовується інший тип інструменту для отримання в'язаної тканини. Ще одна схожа техніка – це Knooking, яка використовує власний інструмент під назвою The Knook. Knook виглядає як звичайний гачок, за винятком того, що в одному кінці було просвердлено невеликий отвір, через який ви простягаєте шнур для утримання швів.

 • Голки
 • Декоративні елементи та гудзики
 • Зворотний бік наволочки подушки
 • Лампи, лупи
 • маркери
 • Ножиці
 • Органайзери
 • Різне
 • Рами, п'яльця, верстати для вишивання
 • Скриньки
 • Фетр
на сторінку
Показано 1 - 12 з 4848
Показано 1 - 12 з 4848