Набори для вишивки хрестиком 

Товарів у наявності: 56
на сторінку
Показано 1 - 12 з 56
Показано 1 - 12 з 56

Ремесло ручної вишивки практикується у всьому світі і включає величезну кількість технік, стібків, ниток , базових тканин і прикрас . Немає універсального способу класифікації вишивки, оскільки різні культури використовують різні терміни для опису рядків і технік.

У цьому посібнику представлені деякі з найбільш поширених стилів вишивки, які можн...

Ремесло ручної вишивки практикується у всьому світі і включає величезну кількість технік, стібків, ниток , базових тканин і прикрас . Немає універсального способу класифікації вишивки, оскільки різні культури використовують різні терміни для опису рядків і технік.

У цьому посібнику представлені деякі з найбільш поширених стилів вишивки, які можна знайти в наших колекціях, які поділяються на три основні типи: лічильна нитка, фрістайл та побілка.

Щоб спростити процес вишивки майстри, часто купують готові набори для вишивки хрестом або іншим способом.

У наборах для вишивки хрестиком є вже все необхідне для якісної роботи: дизайн, необхідна кількість ниток, голки та інше приладдя.

Купити набори для вишивки хрестиком можна в інтернет-магазині "Муркіни Рукоділки".

Рахункова-нитка

Вишивка з підрахунком ниток (або просто «підрахунок») описує всі форми, виконані з використанням наперед визначеної кількості стібків - на певній кількості ниток або секцій в основній тканині. Вони зазвичай мають регулярні (і часто повторювані) малюнки, створені з використанням комбінації кількох відносно простих стібків на тканині, яка має рівномірне плетіння. У деяких стилях роботи з підрахунком ниток фонова тканина залишається видимою, тоді як у інших базова тканина повністю покрита. Типи рахункових потоків включають наступне:

Робота Bargello - це форма рукоділля, яка зазвичай вишивається на типі однониткового полотна та характеризується використанням єдиного вертикального стібка, що називається флорентійським. У класичному дизайні баржелло на основі рядів сусідні рядки перестрибують або «два вгору», або «два вниз», утворюючи правильні піки та западини, які створюють ілюзію хвилеподібних смуг. Витоки цього стилю неясні, про що свідчать різні назви, якими він користується: флейм-стібок, флорентійська робота, угорська точка та ірландський стібок. Незважаючи на це, під час італійського Ренесансу у Флоренції було багато робіт на баржелло, які традиційно використовувалися для виготовлення оббивки в домашніх умовах.

Берлінська вовняна тканина є формою зносостійкої вишивки голкою, в якій на полотні використовується один тип стібка. Характерною рисою цього стилю є використання малюнків, надрукованих на «точковому» папері, з квадратами, що відповідають квадратам на полотні. В основному доступні як доступні за ціною окремі аркуші, коли вони були вперше виготовлені в Берліні в 1800-х роках (звідси і назва), ці моделі продавалися у великих кількостях, створюючи щось подібне до повального захоплення вікторіанської Британії. До 1840 року у країну було завезено понад 14 000 людина. Традиційно багато сміливих відтінків вовни використовувалися, щоб створити тривимірні ефекти, які зробили яскраві меблеві покриття та подушки для вікторіанського будинку.

Чорна робота – це елегантна монохромна форма вишивки, яка традиційно використовувалася для прикраси аксесуарів одягу, таких як кепки, коміри, манжети та рукави, по всій Європі у 16 та 17 століттях. Зазвичай робота над тканиною з рівномірним плетивом, 16-го століття чорним шиттям використовували лічильні стібки для формування невеликих повторюваних геометричних або квіткових форм; всі візерунки було названо «підгузниками». На початку 17 століття з'явилися більші, більш натуралістичні моделі. Достаток звивистих стебел, що з'єднують квіти і листя, що перемежовуються з птахами, тваринами та комахами. Ці малюнки могли бути надруковані або іншим чином перенесені безпосередньо на білизну, але професійні вишивальниці чи художники були також найняті для малювання нових візерунків від руки.

Вишивка хрестом створюється з використанням одного з найпростіших і найвідоміших методів рядка: дві діагональні лінії перетинаються, а друга формується над першою. Один із найстаріших стилів вишивки (найраніший з існуючих прикладів датується 850 р. н.е.), він досі є одним з найбільш широко використовуваних у світі. У західній культурі його цінують за те, що він асоціюється з чесною простотою - ймовірно, в результаті його використання у благочестивих тематичних історичних зразках, а згодом і в школах. Хоча вишивка хрестом часто використовується для формування дуже простих малюнків на тканині з відкритою сіткою, вона також може створювати надзвичайно складні ефекти, привносячи ілюзію затінювання та тривимірності у фігуративні об'єкти.

Читати докладніше