Наборы для вышивки Нова Слобода (Украина) 

Товарів у наявності: 2059

Підкатегорії

  • Ікони вишивка бісером
  • ікони Розпродаж

    Вишивка бісером ікон – особливий напрямок у рукоділлі, доторкнутися якого дано не кожній людині. Це стародавнє мистецтво, яке було поширене ще за минулих часів. Вишиті бісером релігійні картини завжди були багато прикрашені пиляним перламутром, перлами, дорогоцінними самоцвітами. Перші церковні ікони з'явилися торік у Візантії. І сьогодні сучасні майстрині теж прагнуть створити своїми руками цей сяючий оберіг для свого будинку або для подарунка близьким.

    Розпродаж наборів для вишивки ікон у магазині «Муркіні рукоділки»

    Купити на розпродажі набори для вишивання ікон бісером пропонує інтернет-магазин «Муркіні рукоділки». Ми давно та успішно реалізуємо все для рукоділля. Тут ви зможете отримати від консультантів відповіді на будь-які питання щодо вибору комплекту, а також ознайомитися з рекомендаціями щодо роботи з бісером. Співробітники магазину підкажуть вам, яка ікона які властивості має, чий образ краще залишити у своєму будинку, а чий – подарувати. Ми також відповімо на запитання, яку ікону придбати для подарунка літній сім'ї або парі молодят, яка хороша для дітей і таке інше.

    У цьому розділі сайту нашого магазину ви можете ознайомитися з колекцією наборів для вишивки ікон бісером , виставлених на розпродаж за невисокою ціною, розглянути фото готових виробів і вибрати те з них, яке сподобалося вам найбільше. Асортимент виробів із розпродажу включає близько 260 товарів.

    Всі набори – зручні у використанні, укомплектовані всіма необхідними матеріалами та приладдям . Оскільки ми пропонуємо розпродаж товарів, то ціна на набори для вишивки ікон потішить вас своєю доступністю. Вибирайте привабливі для вас образи святих та створюйте їх своїми руками. Цей вид прикрас додасть вашому будинку неповторну чарівність та спокій.

    Що потрібно знати про вишивання ікон

    Чи знаєте ви, що не всі картини, на яких зображені релігійні сюжети, можуть вважатися церковними іконами? Вишивка може містити як релігійний, і просто світський сенс. Якщо, вишиваючи бісером зображення святого, ви отримуєте естетичне задоволення від виду виробу, що виробляється, то це світська робота. На відміну від неї, церковний виріб завжди ставить на перше місце духовну красу. Саме цим обумовлений сенс слова «ікона», що у перекладі з грецької означає образ, покликаний втілити Слово Боже. Розкрити значення Слова – це призначення церковної ікони.

    Якщо ви придбали набір для вишивки ікони, але не знаєте, з чого почати роботу, то, перш за все, ознайомтеся із загальними правилами створення релігійних святинь.

    • Перед початком роботи попросіть батюшку благословити схему, за якою вишиватимете.
    • Починайте вишивку з нового місяця.
    • У процесі роботи відмовтеся від шкідливих звичок, вживання поганих слів та тваринної їжі.
    • Ходіть у неділю до церкви.
    • Щодня вранці та ввечері моліться.
    • Не займайтеся вишивкою ікони в критичні дні.
    • Обличчя святого вишивайте в останню чергу.
    • Готовий виріб освятіть у церкві.
    • Ніколи не продавайте освячені ікони.

    Купуйте недорого набір для вишивки ікони бісером та створіть релігійний образ, який потім можна буде освятити. Лик святого стане для вас прекрасним хранителем від життєвих негараздів та хвороб.

  • аутлет каталог
  • Картини вишивка бісером
  • Картини вишивка хрестом
  • Набори в техніці мікровишівка

    Мікровишивкою у вишиванні називається особлива техніка, в якій кожен стібок має розмір не більше 1 мм і на вигляд нагадує точку. Звідси походить французька назва цієї мініатюрної роботи – petit point, що в перекладі означає «дрібницю, дрібну, маленьку точку». При цьому на площі 1 кв. см може налічуватися до 400 стібків! Раніше мікровишивка була захопленням жінок почесного походження. І в наші дні вироби, виконані в цій техніці, займають лідируючі місця у світовому рейтингу, оскільки мікровишивка вимагає від майстра особливого таланту і майстерності.

    Матеріали та види стібків для мікровишивки

    Мікровишивка сьогодні активно використовується при створенні прикрас та декоративних елементів для рукоділля, таких як голки або чохли для ножиць . Виходять дуже гарні та ексклюзивні вироби.

    Зазвичай для основи береться лляна або шовкова сітка з осередками різного розміру. Чим дрібніше осередки, тим ніжнішим і красивішим буде готова річ. Для роботи в техніці мікровишивки потрібно брати дуже гострі та найтонші голки , можна використовувати бісерні. Процес вишивання повинен проходити при хорошому освітленні, найкраще за природного сонячного. При роботі рекомендується використовувати збільшувальне скло.

    Підбору ниток слід приділити особливу увагу. Щоб красиво передати відтінкові переходи, застосовуються шовкові нитки виражених контрастних кольорів. Напівтону в техніці мікровишивки будуть непомітні. Краще брати яскраві нитки - пастельні і нейтральні відтінки можуть на готовому виробі виглядати блякло і непоказно, імітуючи ніби вилиняв полотно.

    Мікровишивка передбачає вишивання стібком хрестик, півхрест або petit point (гобеленовим стібком). Це дозволяє використовувати схеми для вишивки хрестом .

    Незважаючи на мініатюрні розміри виробу, техніка мікровишивки досить складна і з ходу доступна далеко не кожному. Від виконавиці знадобиться максимальна уважність та відмінне володіння голкою. Проте немає нічого неможливого – цій техніці також можна поступово навчитися. Якщо ви вже вмієте вишивати, то освоїти мікровишивку вам не складе особливих труднощів. Цей вид рукоділля підійде для людини будь-якого віку.

    Набори для мікровишивки у магазині «Муркіні рукоділки»

    Якщо ви захоплюєтеся рукоділлям, хочете освоїти техніку мікровишивки та спробувати свої сили у створенні прикрас своїми руками, то ласкаво просимо до нашого інтернет-магазину. Тут ви можете купити готові набори в техніці мікровишивки , вже укомплектовані всіма необхідними матеріалами. На цій сторінці онлайн-магазину представлено 24 товарів.

    Усі набори містять матеріали:

    • лляну тканину для вишивки;
    • нитки Anchor декількох кольорів;
    • декоративну листівку;
    • заготівлю із біжутерного сплаву;
    • допоміжні деталі для збирання виробу.

    У нас ви можете придбати комплекти для мікровишивки, за допомогою яких можна виготовити шикарні кулони, браслети, підвіски, голки та інше. Втілить у життя свої творчі здібності, створюючи власноруч унікальні прикраси. До того ж мікровишивка – чудовий спосіб розвинути естетичний смак, заспокоїти нервову систему та просто з користю та цікаво провести час. Ми пропонуємо виключно якісні набори від українського виробника Lifeisbeautiful.

  • Набори для виготовлення ляльок
  • Набори для креативного рукоділля

    Вишивка - це вічне художнє хобі для будь-якого віку, популярність якого зростає з роками як у бебі-бумерів, так і у мілініалів.

    Його можна розділити на два типи: ручна вишивка та машинна вишивка. Ручна вишивка відноситься до вишивки вручну і часто використовується для вишивання хрестиком.

    І навпаки, машинна вишивка складається із використання вишивальної машини для шиття. Цей тип – те, на чому ми зосередимося тут. Тим, хто вагався з вишивкою через її, здавалося б, складну природу, нема про що турбуватися.

    Можливо, ви подумали, що вишивка призначена тільки для людей, схильних до творчості, або що вона потребує величезних вкладень, таких як швейна машина. Тим не менш, ці припущення є необґрунтованими, оскільки є набори для креативного рукоділля, які можуть вам допомогти.

    У наборах для креативного рукоділля "Нова Слобода" ви знайдете набори для вишивки еко-сумок, брошок, підставок, прикрас, декору та багато іншого.

    Рукоділля – це декоративне шиття та вироби з текстилю. Все, що використовує голку для створення, можна назвати рукоділлям. Рукоділля може включати споріднені текстильні вироби, такі як в'язання гачком, робота з гачком або фріволіте, робота з човником.

    Подібні здібності часто добре переносяться між різними видами рукоділля , такими як дрібна моторика та знання текстильних волокон. Деякі з тих самих інструментів можуть використовуватися в декількох різних видах рукоділля.

    Плетене мереживо

    Майстерність виготовлення мережива з петлями та вузлами за допомогою маленького човника

    Піко

    Петля з нитки, створена для функціональних або декоративних цілей по краю мережива, стрічки, в'язаних, трикотажних або в'язаних матеріалів

    Стіч (текстильне мистецтво)

    Петля пряжі або довжина нитки, проведена через матеріал за допомогою голки або гачка під час шиття, вишивання, в'язання спицями або гачком

    Деякі з основних методів або стібків найранішої вишивки - ланцюговий стібок, петля або простирадло, рядок, що біжить, атласний рядок, вишивка хрестом. Ці шви залишаються основними техніками ручної вишивки.

    Процес, що використовується для пошиття, виправлення, зшивання та зміцнення тканини , сприяв розвитку техніки шиття, а декоративні можливості шиття привели до мистецтва вишивання . Справді, відзначено чудову стабільність основних вишивальних стібків:

    Це вражаючий факт, що у розвитку вишивки ... немає жодних змін матеріалів чи технік, які можна відчути чи інтерпретувати як перехід від примітиву до пізнішої, більш витонченої стадії. З іншого боку, ми часто знаходимо в ранніх роботах технічне досягнення і високий рівень майстерності, що рідко досягається в пізніші часи.

    Мистецтво вишивання було знайдено у всьому світі, та було знайдено кілька ранніх прикладів. Роботи в Китаї були присвячені періоду ворогуючих держав (5-3 століття до н.е.). В одязі з Міграційного періоду Швеції, приблизно в 300-700 роках нашої ери, краї смуг обрізки посилені біговим стібком, заднім стібком, стебловим стібком, петельною петлею для кравця і шиттям батогом, але неясно, чи є ця робота просто посиленою шви як декоративну вишивку.

    Давньогрецька міфологія приписувала богині Афіні передачу мистецтва вишивання поряд із ткацтвом, що призвело до уславленої конкуренції між нею та смертною Арахною.

    Вишивка також є народним мистецтвом з використанням матеріалів, доступних для непрофесіоналів. Наприклад, Hardanger з Норвегії, Merezhka з України, вишивка Mountmellick з Ірландії, Nakshi kantha з Бангладеш та Західної Бенгалії та бразильська вишивка. Багато технік мали практичне застосування, наприклад, Сашико з Японії, який використовувався як спосіб зміцнення одягу.

    Історично розглядається як проведення часу, заняття або хобі, призначене виключно для жінок, вишивка часто використовувалася як форма біографії. Жінок, які не мали доступу до формальної освіти або, іноді, до письмового приладдя, часто навчали вишивці та використовували її як засіб документування свого життя. З точки зору документування історії маргіналізованих груп, особливо кольорових жінок, як у Сполучених Штатах, так і в усьому світі, вишивка є засобом вивчення повсякденного життя тих, чиє життя в основному залишалося невивченим протягом більшої частини історії.

на сторінку
Показано 1 - 12 з 2059
Показано 1 - 12 з 2059