Аїда 18 

Товарів у наявності: 132
на сторінку
Показано 1 - 12 з 132
Показано 1 - 12 з 132

Аїда 18 - 100% бавовна, натуральна тканина найвищої якості Zweigart. Це дуже для вишивання, гарне плетіння Аїди, майже таке саме, як у Хардангера. Ідеально підходить для вишивки хрестом, де використовуються дрібні деталі та затінення.

Купити тканину Аїда 14 можна в інтернет-магазині "Муркіни Рукоділки". Замовляйте якісний матеріал для улюбленого...

Аїда 18 - 100% бавовна, натуральна тканина найвищої якості Zweigart. Це дуже для вишивання, гарне плетіння Аїди, майже таке саме, як у Хардангера. Ідеально підходить для вишивки хрестом, де використовуються дрібні деталі та затінення.

Купити тканину Аїда 14 можна в інтернет-магазині "Муркіни Рукоділки". Замовляйте якісний матеріал для улюбленого хобі.

Тканина Аїда 18 доступна за чудовою ціною, може дозволити собі навіть новачок.

Тканина є рівномірним переплетенням, яке залишає ідеальні квадрати для створення хрестиків. Оскільки тканина Aida 18 вільно сплетена, місця де потрібно робити шви, легко помітні. Тканина Аїда може бути куплена маленькими шматочками або вже вбудована в готові проекти.

Більшість тканини Aida - це 100% бавовна або суміш бавовни та лляних волокон.

Як вибрати найкращу тканину Aida для вашого проекту

Кількість стібків

Розмір плетіння вимірюється тим, скільки стібків можна зробити за один дюйм. Це називається підрахунком тканини. Найбільш поширені значення в Aida Cloth - 11 , 14 , 18 і 28. Чим більше число, тим менше буде стібків, тому що на кожному дюймі більше стібків. Початківці можуть захотіти почати з Aida Cloth з 11 або 14 рахунками, тому що легко побачити, де розмістити шви. Шити на тканині з 28 або більше частинами вимагає хорошого освітлення та ретельного підрахунку.

Розміри готового проекту

Більшість схем вишивки хрестом рекомендують тканину з певною кількістю стібків задля досягнення певного готового розміру проекту. Щоб визначити для себе остаточний розмір будь-якої схеми вишивки хрестом, спочатку порахуйте кількість графічних квадратів по вертикалі і по горизонталі. Розділіть кожну кількість на кількість вашої тканини. Наприклад, діаграма висотою 140 квадратів і шириною 210 квадратів, зшита на тканину Аїди з 14 рахунками, закінчувалася б до 10 дюймів заввишки і 15 дюймів завширшки. Та сама діаграма, зшита на тканину з 28 рахунками, буде 5 "шириною x 7,5" висотою. Не забудьте залишити багато додаткової тканини навколо для кордонів (принаймні 3 дюйми з кожного боку.) (Якщо математика здається трохи, спробуйте цей зручний калькулятор розміру вишивки хрестом.)

Підготовка тканини

Через те, що Aida Cloth слабо зіткана, вона має тенденцію до стирання. Оскільки проекти з вишивки хрестиком значно обробляються, ви повинні закінчити краї тканини перед початком будь-якого проекту. Це можна зробити, обмотавши обрізані краї стрічкою, що маскує, або запечатавши шовним герметиком, таким як Fray Check.

Типи Аїда

Тканина Аїда можна придбати невеликими шматочками за індивідуальними проектами. Звичайні розміри - 12 "x18", 15 "x18" і 30 ". Широкий діапазон кольорів. Найбільш поширені з них - білий, чорний, світло-бежевий, кремовий і темно-синій. У деяких вплетені металеві нитки, який може бути хороший для свят та особливих випадків.

Білизна для вишивання хрестиком найчастіше продається в 28 нитках на дюйм і іноді змішується з бавовняною або нейлоновою тканиною. Він часто має більш природний, плямистий вигляд, ніж Aida Cloth. Більшість білизни пошита по двох нитках, у результаті виходить 14 стібків на дюйм.

Тканина Fiddler's Cloth випускається з тканин з 14, 16 та 18 рахунками і має плямистий, домашній, сільський вигляд.

Все, що визначає остаточний розмір дизайну вишивки хрестом - це кількість стібків вгору і вниз і кількість ниток тканини. Розрахуйте розмір дизайну так:

Подивіться на свій графік та порахуйте кількість стібків у кожному напрямку.

Розділіть це число на кількість стібків до 2,5 см (1 дюйм) на тканини на ваш вибір, і це визначить розмір готового дизайну. Наприклад, 140 стібків, розділених на 14-кратний Аїда, дорівнюють проектному розміру 10 дюймів (25,5 см).

Тепер додайте поля для розтягування, кадрування або обробки. Я завжди додаю 13 см (5 дюймів) до обох розмірів зображення або семплера. Це може бути зменшено до 7,5 см (3 дюйми) для невеликих проектів.

Скільки ниток для зшивання?

Кількість ниток з бавовняної пряжі залежить в основному від кількості стібків тканини, яку ви використовуєте. Якщо ви сумніваєтеся, зробіть кілька поперечних стібків на краю тканини і вирішіть, скільки ниток ви віддаєте перевагу. Якщо таблиці не зазначено, скільки ниток потрібно використовувати, перевірте, потягнувши за нитку з краю тканини і порівнявши її з нитками бавовни. Вони повинні бути такої ж ваги, як нитки тканини.

Читати докладніше