Тканина для вишивання 

Товарів у наявності: 2880

Підкатегорії

 • Аїда 11

  Тканина Аїда 11 складається з маленьких квадратів із 5 ниток в обох напрямках та чотирьох добре видимих отворів по кутах. Один отвір для кожного кута вашої вишивки хрестом. Більшість тканин Аїда в нашому магазині зроблені з 100% бавовни. Тканина укріплена так, що нитки не рухаються. Це робить його чудовою тканиною для початківців вишивати хрестиком.

  На тканині Aida 11 для вишивки хрестиком можна вишивати 11 хрестиків на дюйм (приблизно 4,4 см).

  Купити Аїда 11 можна за доступною ціною в інтернет-магазині "Муркіни Рукоділки".

  Вибирайте у нашому каталозі всі необхідні матеріали для рукоділля , у тому числі тканину для вишивки Аїда 11.

  Для вишивальників-початківців, найкраще почати зі 100% бавовняної тканини Aida. Квадратне візерункове переплетення та чіткі шовні отвори полегшують використання цієї тканини та дозволяють голці легко ковзати по ній. Аїда створює дуже квадратні шви, зношується менше, ніж тканини, і має широкий спектр кольорів і відтінків. Це також жорсткіша і важка тканина, ніж тканина з льону, тому вона полегшує роботу з новачками.

  Недоліками є фракційні стібки, які важко прошивати, і блоки є очевидними на тлі дизайну при зшиванні. Важливо переконатися, що всі шви перетинають передню частину в одному напрямку. Це зберігає роботу в чистоті та порядку.

  Aida була створена спеціально для вишивки хрестом наприкінці 1800-х або на початку 1900-х років компанією Zweigart у Німеччині. Цвайгарт сьогодні залишається одним із найбільших виробників Aida. Інші виробники включають Wichelt (Permin) та Charles Craft. Є також кілька маленьких інді-майстрів, які фарбують Аїду вручну.

  Аїда буває різних тканин. Підрахунок тканини - це кількість отворів на дюйм, яке, своєю чергою, визначає кількість стібків на дюйм. Легко знайти Аїду 14, і вона є добрим вибором для вишивальників, які тільки починають працювати. Інші загальні показники - 11, 16 , 18 та 20.

  Aida також поставляється у версії з 6 рахунками під назвою Herta, яка ідеально підходить для навчання дітей вишивці або для коротких "великих рядків" проектів.

  Аїда тканина є одним з найбільш широко використовуваних тканин для вишивки хрестиком. Виготовлена зі 100% бавовни, Aida особливо гарна для початківців, тому що широке відкрите плетіння дозволяє легко бачити отвори.

  Коли ви новачок у вишивці хрестиком, вибір тканини та розуміння відмінностей може бути складним завданням! З одного боку, це приголомшливо, що ми маємо так багато вибору, щоб зробити наші твори по-справжньому унікальними, але іноді це може бути трохи приголомшливим.

  Взагалі, на Аїді найлегше вчиться прошивати і вона користується найбільшою популярністю.

  Ви також можете отримати 18 і навіть більш високий рахунок Аїда, який більше підходить для досвідчених вишивальниць або тих, у кого неймовірний зір! Ви можете отримати аїду на рахунках до 6, на які легко пошити, так як "сітка" настільки велика.

  Далі йде тканина з рівномірним переплетенням, яка технічно може бути будь-якою тканиною, яка зіткана рівномірно (однакова кількість ниток на дюйм в обох напрямках та однакова товщина). За допомогою aida ви підраховуєте квадрати, а за допомогою парного переплетення ви підраховуєте кількість ниток, над якими ви працюєте (зазвичай 2 - ви пропускаєте одну і переходите в наступну дірку). Це трохи складніше, ніж Аїда, тому що немає очевидної «сітки» для роботи. Зшивання на тканині з парним переплетенням в 28 відліків дасть вам готовий шматок того ж розміру, якби він був прошитий на 14-му відліку (ви просто ділите на 2).

  Зрештою, є білизна. Основна відмінність між цією тканиною та рівномірною тканиною полягає в тому, що лляні нитки мають різну товщину, тому кінцева частина може не вийти ідеально навіть вертикально та горизонтально. Але в іншому ви вишиваєте на льоні так само, як на рівному полотні. Урожай, натуральний вид білизни чудово поєднується з яскравими нитками.

 • Аїда 14

  Аїда 14 - класична тканина для вишивання хрестиком

  Купити вишивальну тканину Аїда 14 для вишивки хрестом , шиття або будь-якої іншої техніки з підрахунком ниток може бути складним завданням, якщо ви новачок у ремеслі.

  Купити тканину Аїда 14 можна в інтернет-магазині "Муркіни Рукоділки". Замовляйте якісний матеріал для улюбленого хобі.

  В Інтернеті ви побачите такі терміни, як Aida14 та Evenweave, але як ви помітите різницю?

  Плутанина не полегшується тим фактом, що багато вишивальниць називають всі тканини навіть тканини (крім Aida) лляними.

  Справжня білизна зроблена з льону і чудово підходить для роботи, але може бути дорогою. Інші тканини, навіть тканини, що продаються для підрахунку ниток, часто виготовляються з бавовни або суміші волокон. Ми розглянемо деякі з них докладніше.

  Тканина, виткана для вишивки з підрахунком ниток, має чітку кількість ниток у кожному напрямку. Це говорить про те, скільки стібків ви можете втиснути в дюйм тканини, тому більше означає, що кожен стібок повинен бути менше, щоб вмістити більше з них.

  Ці знання можуть бути корисними, якщо у вас є малюнок, який ви хочете вишити, але він виявиться трохи занадто великим для наявної у вас рами, якщо його вишити на рекомендованій вишивальній тканині. Наприклад, якщо ваш дизайн має ширину 140 стібків, він буде вимірювати 10 дюймів на 14 рахунках, або 8,75 дюймів, якщо ви перемкнетеся на тканину з 18 стібками.

  Важливо використовувати голку правильного розміру під час роботи з тканинами з рівномірним переплетенням.

  Аїда відома як переплетення блоків. Пучки бавовняних ниток згруповані разом із чітко визначеними отворами в кутах кожного блоку.

  Це робить її ідеальною тканиною для вишивки для початківців.

  Однак одним із недоліків Aida є те, що блоки очевидні на тлі дизайну. Також може бути важко пробити центр блоку під час роботи фракційних стібків.

  Аїда доступна в кількості 11 , 14, 16, 18 та 22 числа. Найпопулярніший з них, як правило, Аїда 14 граф.

  На тканині Aida 14 для вишивки хрестиком можна вишивати 14 хрестів на дюйм (приблизно 5,4 см). Це найпопулярніший рахунок Аїди.

  Тканина Aida 14 count складається з маленьких квадратів із 5 ниток в обох напрямках та чотирьох добре видимих отворів по кутах. Один отвір для кожного кута вашої вишивки хрестом. Більшість Аїд в нашому магазині зроблено з 100% бавовни. Тканина укріплена так, що нитки не рухаються. Це робить його чудовою тканиною для початківців вишивати хрестиком.

  Інші тканини для вишивки

  Lugana - це тканина з рівномірним переплетенням, що складається з 52% бавовни та 48% віскози. Входить у різні кількості, і вишивка хрестиком зазвичай працює за двома нитками.

  Jobelan

  Jobelan виготовлений з 51% бавовни та 49% модалу. Це м'яке рівне полотно з 28 або 32 рахунками з невеликим блиском, яке ідеально підходить для зшивання столової білизни або подушок, оскільки воно добре звисає і легко миється.

  Хардангер тканина

  Хардангер, або Осло, також є 100% бавовняним переплетенням. Має 22 нитки на дюйм, які лежать попарно. Отвори менш очевидні, ніж у Аїді.

  Цей матеріал не тільки використовується для Hardanger, але і для вишивки хрестом та чорних робіт. Вишивка може бути виконана на 2 блоках, ефективно створюючи тканину з 11 штук.

  Через природу волокна тканини, виготовлені з льону, можуть мати нерівності або тріщини, через які з ними важче працювати. Деяка білизна досить вільно сплетена, тому нитки, які переносяться через задню частину виробу, легко видно спереду.

  Якщо ви витратили якийсь час, дивлячись на схеми вишивки хрестом та набори, у вас немає сумнівів щодо кількості фраз, як у випадку «пошитих на тканині з 14 рахунками». Але що означає рахунок 14, коли справа доходить до вишивки хрестом?

  Тканина для вишивки хрестом, наприклад, Aida та льон, виткана з однаковою кількістю ниток у кожному напрямку, щоб створити квадрати однакового розміру. Ці тканини, які називають рівними тканинами, ідеально підходять для вишивки хрестом, тому що вони виробляють шви однакового розміру.

  Кількість квадратів на дюйм визначає кількість тканини. Наприклад, 14 число Аїда має 14 квадратів на дюйм, що означає 14 стібків на дюйм. У цьому прикладі квадрати на дюйм та на дюйм взаємозамінні.

  Так само у Аїди з 16 рахунками є 16 квадратів або стібків на дюйм, і Аїда з 18 рахунками має 18 квадратів або стібків на дюйм. Чим вище кількість, тим більше стібків на дюйм.

  Чому тканина має значення?

  Кількість тканини визначає остаточний розмір шматка. Наприклад, якщо ви зшиваєте мотив, який має висоту 42 стібка та ширину 42 стібка на тканині з 14 рахунками, готовий дизайн буде мати квадратний розмір 3 дюйми (42 стібки / 14 стібків на дюйм = 3 дюйми). На тканині з 16 рахунками буде квадрат 2,6 дюйми, а на тканині з 18 рахунками - 2,3 дюйми.

  Чим вище кількість тканини, тим менший готовий дизайн і чим менша кількість тканини, тим більше вона буде.

 • Аїда 16

  Тканина Аїда 16 - 100% бавовна, натуральна тканина найвищої якості Zweigart. Ця популярна тканина ідеально підходить для вишивання для тих, хто хоче перейти на тоншу тканину.

  Купити тканину Аїда 16 можна в нашому інтернет-магазині "Муркіни Рукоділки".

  Тканина Аїда 16 доступна за чудовою ціною, можуть дозволити собі навіть новачки.

  Існує кілька різних категорій тканин для вишивки хрестом : Aida, льон, кілька типів Even Weave, Hardanger, Canvas, Perforated Paper та спеціальні тканини. Кожен тип тканини в категоріях має унікальну текстуру, відчуття та блиск.

  Тканини навіть пахнуть по-різному, залежно від того, з якого матеріалу вони виготовлені і як вони пофарбовані. Як правило, люди спочатку вчаться робити лічильні вишивки хрестом на Аїді і вчаться шити на лляних або інших рівних тканинах у міру того, як вони стають досвідченішими. Але яка різниця?

  Тканина Aida, безумовно, найпопулярніша тканина для вишивання хрестиком. Назва «Аїда» відноситься до особливого переплетення тканини, яке було винайдено Цвайгартом у 1908 році.

  Аїда, як правило, виготовляється зі 100%-ої бавовни, і має кілька різних показників: Герта (6 одиниць) та 20 одиниць. Герта часто використовується для навчання дітей або початківців вишивати хрестиком, тому що це легко побачити. Тканини 18 і 20 розраховані на досвідченіших вишивальників, які шукають більш тонкий або детальніший вид своєї роботи.

  Тканина складається з маленьких квадратів із чотирма отворами по кутах. Шви формуються з використанням цих отворів. Вони доступні в багатьох різних варіантах, але найбільш поширеними є значення 14 , 16 і 18, що означає відповідно 14, 16 і 18 стібків на дюйм - так чим вище значення, тим детальніше буде ваша робота.

  Фракційні стібки (1/4 стібка та 3/4 стібка) можна набагато легше зробити на рівному матеріалі. На Аїді голку потрібно пробити через середину маленького квадрата, щоб завершити рядок.

  Aida Country French: це бавовняна тканина Aida, яка має дуже м'яку, розкішну текстуру. Вона відмінно підходить для дитячих ковдр, одягу або речей, що миються. Також вона красиво драпірується і входить у безліч нейтральних кольорів. Тим не менш, тканина досить легко зношується, тому при роботі з нею краще розтягувати або склеювати краї.

  Aida Yorkshire: тканина 14 графів виготовлена з 96% бавовни та 4% поліестеру. Це рустикальна тканина та унікальна альтернатива звичайній Аїді.

  Термін парне полотно застосовується до будь-якої тканини, яка є «рівномірно тканою», тому будь-яка тканина, яка має однакову кількість ниток на дюйм як у вертикальному, так і горизонтальному напрямках, і всі нитки мають однакову тонкість.

  Підрахунок тканини Evenweave відрізняється від Аїди, тому що в цьому випадку ми рахуємо не квадрати, а нитки. Зазвичай парні тканини працюють «по двох нитках» (коли ви слідуєте за діаграмою, ви пропустите одну дірку і перейдете в наступну), так що в основному ви вишиваєте квадрати 2х2. У цьому випадку ви повинні взяти рахунок тканини та розділити його на 2, щоб скоригувати розмір вашої роботи.

  Наприклад, якщо ви хочете мати однаковий розмір дизайну Aida з 14 рахунками (14 квадратів на дюйм), ви можете обробити його на тканині з 28 рахунками (28 ниток на дюйм) над двома нитками (28/2 = 14). Розміри поперечних стібків були б точно такого ж розміру, і тому весь дизайн був би того ж розміру. Це також має ту перевагу, що шви на частини легше виконувати, оскільки всередині кожного квадрата вже є отвір.

  Найбільш поширені значення парного переплетення - 28 (= 14 відліків Aida, якщо вишито більше 2), 32 відліки (16 відліків Aids, якщо вишиті більше двох) та 36 відліків (18 відліків Aida, якщо вишиті більше двох)

  Evenwave також може бути прошитий по одній нитці, і в цьому випадку у вас буде пропорція стібків/дюйм, що дорівнює кількості тканини (тобто 28 відліків = 28 стібків на дюйм)

  Основна відмінність між полотном і рівною тканиною полягає в тому, що лляні нитки мають неоднакову товщину, тому в основному стібки на дюйм можуть бути різними по вертикалі та горизонталі.

  Метод зшивання і кількість збігаються з тими, які ви використовуєте для парного переплетення, і його можна накладати на одну або більше двох точно так, як на парному переплетенні.

  Білизна має дуже «чітке» відчуття і пропонує більш «старомодний» зовнішній вигляд виробу. Традиційний льон має дуже простакуватий вигляд, особливо в більш природних кольорах, таких як «сира білизна». Постільна білизна входить у кілька різних підрахунків, включаючи 18, 22, 26, 28, 30, 32, 35 та 40 відліків, які зазвичай ідентифікуються на ім'я.

 • Аїда 18

  Аїда 18 - 100% бавовна, натуральна тканина найвищої якості Zweigart. Це дуже для вишивання, гарне плетіння Аїди, майже таке саме, як у Хардангера. Ідеально підходить для вишивки хрестом, де використовуються дрібні деталі та затінення.

  Купити тканину Аїда 14 можна в інтернет-магазині "Муркіни Рукоділки". Замовляйте якісний матеріал для улюбленого хобі.

  Тканина Аїда 18 доступна за чудовою ціною, може дозволити собі навіть новачок.

  Тканина є рівномірним переплетенням, яке залишає ідеальні квадрати для створення хрестиків. Оскільки тканина Aida 18 вільно сплетена, місця де потрібно робити шви, легко помітні. Тканина Аїда може бути куплена маленькими шматочками або вже вбудована в готові проекти.

  Більшість тканини Aida - це 100% бавовна або суміш бавовни та лляних волокон.

  Як вибрати найкращу тканину Aida для вашого проекту

  Кількість стібків

  Розмір плетіння вимірюється тим, скільки стібків можна зробити за один дюйм. Це називається підрахунком тканини. Найбільш поширені значення в Aida Cloth - 11 , 14 , 18 і 28. Чим більше число, тим менше буде стібків, тому що на кожному дюймі більше стібків. Початківці можуть захотіти почати з Aida Cloth з 11 або 14 рахунками, тому що легко побачити, де розмістити шви. Шити на тканині з 28 або більше частинами вимагає хорошого освітлення та ретельного підрахунку.

  Розміри готового проекту

  Більшість схем вишивки хрестом рекомендують тканину з певною кількістю стібків задля досягнення певного готового розміру проекту. Щоб визначити для себе остаточний розмір будь-якої схеми вишивки хрестом, спочатку порахуйте кількість графічних квадратів по вертикалі і по горизонталі. Розділіть кожну кількість на кількість вашої тканини. Наприклад, діаграма висотою 140 квадратів і шириною 210 квадратів, зшита на тканину Аїди з 14 рахунками, закінчувалася б до 10 дюймів заввишки і 15 дюймів завширшки. Та сама діаграма, зшита на тканину з 28 рахунками, буде 5 "шириною x 7,5" висотою. Не забудьте залишити багато додаткової тканини навколо для кордонів (принаймні 3 дюйми з кожного боку.) (Якщо математика здається трохи, спробуйте цей зручний калькулятор розміру вишивки хрестом.)

  Підготовка тканини

  Через те, що Aida Cloth слабо зіткана, вона має тенденцію до стирання. Оскільки проекти з вишивки хрестиком значно обробляються, ви повинні закінчити краї тканини перед початком будь-якого проекту. Це можна зробити, обмотавши обрізані краї стрічкою, що маскує, або запечатавши шовним герметиком, таким як Fray Check.

  Типи Аїда

  Тканина Аїда можна придбати невеликими шматочками за індивідуальними проектами. Звичайні розміри - 12 "x18", 15 "x18" і 30 ". Широкий діапазон кольорів. Найбільш поширені з них - білий, чорний, світло-бежевий, кремовий і темно-синій. У деяких вплетені металеві нитки, який може бути хороший для свят та особливих випадків.

  Білизна для вишивання хрестиком найчастіше продається в 28 нитках на дюйм і іноді змішується з бавовняною або нейлоновою тканиною. Він часто має більш природний, плямистий вигляд, ніж Aida Cloth. Більшість білизни пошита по двох нитках, у результаті виходить 14 стібків на дюйм.

  Тканина Fiddler's Cloth випускається з тканин з 14, 16 та 18 рахунками і має плямистий, домашній, сільський вигляд.

  Все, що визначає остаточний розмір дизайну вишивки хрестом - це кількість стібків вгору і вниз і кількість ниток тканини. Розрахуйте розмір дизайну так:

  Подивіться на свій графік та порахуйте кількість стібків у кожному напрямку.

  Розділіть це число на кількість стібків до 2,5 см (1 дюйм) на тканини на ваш вибір, і це визначить розмір готового дизайну. Наприклад, 140 стібків, розділених на 14-кратний Аїда, дорівнюють проектному розміру 10 дюймів (25,5 см).

  Тепер додайте поля для розтягування, кадрування або обробки. Я завжди додаю 13 см (5 дюймів) до обох розмірів зображення або семплера. Це може бути зменшено до 7,5 см (3 дюйми) для невеликих проектів.

  Скільки ниток для зшивання?

  Кількість ниток з бавовняної пряжі залежить в основному від кількості стібків тканини, яку ви використовуєте. Якщо ви сумніваєтеся, зробіть кілька поперечних стібків на краю тканини і вирішіть, скільки ниток ви віддаєте перевагу. Якщо таблиці не зазначено, скільки ниток потрібно використовувати, перевірте, потягнувши за нитку з краю тканини і порівнявши її з нитками бавовни. Вони повинні бути такої ж ваги, як нитки тканини.

 • водорозчинна канва

  Легка вишивка хрестом на будь-якій тканині завдяки інноваційному прозорому водорозчинній канві.

  Водорозчинна канва – це інноваційне прозоре полотно з 14 рахунками, яке дозволяє вишити малюнок практично на будь-якій тканині. Розчинне полотно ідеально підходить для виготовлення предметів домашнього декору, таких як подушки та подушки, а також практично будь-якого одягу.

  Використовуйте якісну водорозчинну канву, щоб вишити одяг. Виберіть свій дизайн, прикріпіть полотно до аксесуару та вишивайте хрестиком як завжди. Поставте готовий дизайн у миску з гарячою водою, і полотно зникне, залишивши вам унікальний предмет одягу або предмет домашнього декору.

  Купити водорозчинну канву можна в нашому інтернет-магазині "Муркіни Рукоділки". Вибирайте водорозчинну канву за доступною ціною.

  Хочете вишити на чомусь крім тканини аїду? Можливо, на спині джинсової куртки чи на сумці? Тоді ви повинні використовувати вод водорозчинне полотно.

  Водорозчинне полотно є пластиковою плівкою з отворами. За допомогою пластикової плівки ви можете легко та точно вишити малюнок на об'єкті. Немає перекосів хрестів чи літер – отвори в пластиці допоможуть вам поставити хрестики саме там, де вони мають бути.

  Коли закінчите, опустіть зшите область у воду, де пластик розчиняється. Ліворуч твій готовий шматок!

  Купуйте шматок водорозчинного полотна, і ви можете вишити свій дизайн скрізь!

  Але оскільки тканину необхідно просочити, бажано у теплій воді, її не можна використовувати для всіх типів тканин. Емпіричне правило: якщо ви можете закинути тканину в пральну машину за температури близько 40°C, то її можна використовувати з водорозчинною канвою.

  Водорозчинна канва

  Щоб використовувати ДРТ, відріжте шматок, який трохи більший, ніж ваш дизайн.

  Замочіть проект у теплій воді на 30-60 хвилин. У цей момент полотно мало почати розчинятися і відчуватися як желе на дотик.

  Протирайте вишивку у воді, щоб допомогти повністю розчинити канву.

  Іноді необхідно просочити його двічі, щоб позбутися всього цього. Але ви не завжди можете зрозуміти остаточно, доки він не висохне. Якщо тканина стає жорсткою після висихання, це означає, що водорозчинна канва не розпалася належним чином.

  І це здебільшого все.

  Тканина Aida і льон є однією з найпопулярніших тканин для вишивання хрестиком. Тим не менш, макулатура – сітчаста тканина, схожа на ту, що використовується для вістря голки – пропонує універсальний варіант для тканин, на які важко пошити. Наприклад, трикотажна або щільно сплетена бавовняна тканина недостатньо жорстка, щоб підтримувати форму на рамі. Крім того, переплетення може бути нерівним, викликаючи неправильний рядок та постійну зміну положення. Використовуючи непотрібне полотно, процес стає набагато простіше, оскільки творець може слідувати шаблону з сіткою, щоб отримати гарний дизайн.

  Що таке Відпрацьоване полотно

  Відпрацьоване полотно - це тканина з сіткою, яка скріплюється водорозчинним клеєм, схожим на крохмаль. Він доступний у різних кількостях тканини (квадрати на дюйм), які зазвичай становлять 8,5, 10, 14 та 18 квадратів на дюйм. Синя нитка часто вплітається в полотно кожні 10 стібків, щоб допомогти у підрахунку стібків. Це полотно з сіткою називається "полотно з відходами", тому що волокна є тимчасовими і витягуються після завершення зшитого дизайну. Деякі полотна для відходів насправді призначені для повного розчинення в теплій воді, не залишаючи нічого, крім хитромудрого зшитого малюнка.

  Навіщо використовувати водорозчинне полотно

  Відпрацьоване полотно знадобиться при роботі з тканинами, що важко керуються. Малюнок із сіткою дозволяє легко розміщувати шви, а видалення легко і просто, потрібна лише волога тканина та пінцет. Деякі версії відпрацьованого полотна притискаються безпосередньо до тканини липкою підкладкою, уникаючи потреби закріплювати її на місці. Цей тип полотна дозволяє шити на всі види тканин, у тому числі трикотажні та шовкові.

  Відпрацьоване полотно – відмінний спосіб перенести вишивання хрестиком на інший рівень. Ви можете використовувати його для прикраси одягу, простирадла, наволочок, сумок, ковдр та скатертин. Потрібно трохи звикнути, але як тільки ви попадаєте в паз, ним легко керувати.

  Щоб почати використовувати тканину, спочатку обріжте полотно, що трохи перевищує розмір готового дизайну. Потім позначте центр відпрацьованого полотна невеликим шматочком нитки або перманентного маркера і прикріпіть його до попередньо вимитої тканини, натискаючи або натискаючи на неї. Після цього почніть вишивати власний дизайн. Коли дизайн буде завершено, акуратно видаліть намітку за допомогою розпушувача швів або змочіть відходи полотна вологою тканиною і витягніть кожне пасмо пінцетом або вручну.

  Поради щодо використання відходів полотна

  Будьте обережні, коли намотуєте полотно на непотрібний предмет. Використовуйте шпильки, щоб допомогти відзначити центр області, яку ви зшиватимете, поєднуючи його з центром полотна. Потім переконайтеся, що вона розташована для прямого дизайну. Для додаткової підтримки нанесіть шматок сполучення на задній частині готової тканини . І, при використанні шовку або інших тонких тканин, усуньте процес намітки, купивши макулатуру, яка тисне прямо на тканину.

 • пластикова канва

  Пластикова канва (полотно) - це напрочуд різноманітна форма рукоділля, яка дозволяє вишивати як двомірні об'єкти, такі як настінні килими та підставки, так і тривимірні речі, такі як кришки коробок з тканини та кільця для серветок.

  Купити пластикову канву можна у нашому інтернет-магазині Муркини Рукоділки.

  У нашому магазині є ціни на пластикову канву від світових виробників.

  Замовити пластикову канву для вишивки онлайн можна зараз.

  У дизайні використовується пряжа, зшита на пластиковій сітці, хоча бавовняну нитку можна використовувати для вишивки та інших акцентних деталей. Як і у випадку тканини з перехресними стібками, пластикове полотно класифікується за кількістю стібків на дюйм, яке називається «сіткою». Найбільш поширені розміри - 7 меш, 10 меш і 14 меш, і полотно може бути прозорим пластиком або веселкою кольорів.

  Малюнки вишиті з таблиці з сіткою, як у перерахунку на хрест. Кожен символ представляє певний колір, який використовуватиметься. Символи лежать на перетині двох ліній. Діаграма має вказувати, де почати шити. Усі шви розпочинаються на задній частині вашої роботи. За допомогою голки з різьбленням підніміться із задньої частини роботи, притисніть 1 "секцію пряжі до задньої частини полотна і прошийте 1" секцію. Це усуне необхідність у вузлі на кінці вашої пряжі та збереже задню частину вашої роботи чистою та рівною.

  Робіть половину вишивки хрестиком для кожного символу на графіку. Якщо не зазначено інше, для всіх основних областей використовують половинні хрестики. Вони пошиті у вигляді рядків або стовпців і нахилені зліва направо. Завжди піднімайте голку на непарні числа, а вниз на парні, як показано на малюнку.

  Щоб закінчити колір, запустіть голку під 4 або 5 стібків на спині та відріжте. Натяг стібків утримуватиме пряжу на місці, і вузли не знадобляться. Потім почніть новий колір, як ви почали перший колір, утримуючи розділ на спині та зшиваючи через кінець.

  Спеціальні шви можна використовувати для додавання акцентів та деталей у дизайн, використовуючи пряжу або нитку , залежно від дизайну. Вони повинні бути пошиті після завершення основного дизайну.

  Задній рядок виконується в будь-якому напрямку з декількома безперервними строчками, що перетинають одну смугу за раз.

  Прямий стібок утворюється шляхом підведення голки вгору через полотно і до спини, як показано на схемі. Стежок може бути будь-якої довжини та працювати у будь-якому напрямку.

  Щоб створити біговий рядок, проведіть голку по нитках з правого боку та під задньою стороною полотна. Продовжуйте обробляти ці рядки однакової довжини по рівній лінії, пропускаючи всі інші прогалини.

  Щоб зробити французький вузол, пропустіть голку з різьбленням через полотно та оберніть нитку навколо голки, як показано на малюнку. Затягніть вигини і поверніть голку через полотно у тому самому місці. Пряжа ковзатиме через загорнуту нитку, щоб зробити вузол.

  Як тільки всі шви завершено, відріжте зайву канву. Завжди обрізайте канву між лозинами, залишаючи одну пластикову смугу між рядками та лінією різу (див. Схему). Відрізаючи між планками, ви отримаєте достатню кількість пластику, щоб замаскувати краї при чистовій обробці.

  Стежок для згладжування та стикування використовується для обробки країв або з'єднання двох шматків полотна після того, як полотно вже було обрізане. Стежок з'являється в одному отворі, над бордюрною планкою і вгору в наступному отворі, через бордюр і вгору в наступному отворі. Для з'єднання переконайтеся, що отвори та краї вирівняні перед зшивкою.

  Оздоблювальні техніки

  Деякі пластикові проекти канви вимагають додаткових методів обробки, таких як додавання повстяної підкладки до підставок або вішалка для настінної підвіски або прикраси. Ці методи справді досить прості.

  Фетрова основа (для більшості проектів): різання відчувається трохи менше, ніж у пластикового полотна, що обрізає. Закріпіть за допомогою повстяного клею або гарячого клею.

  Фетрова підкладка (для кришок льодяників): приклейте повсть до задньої частини проекту, помістивши клей навколо зовнішніх країв і залишивши нижню частину відкритою, щоб вставити льодяник. Ширина отвору може змінюватись в залежності від розміру льодяника.

  Підвіски: помістіть пластикове кільце в центр виробу - якомога ближче до верху, щоб виріб висів рівномірно. Стежка дома з використанням швейної нитки чи нитки. Якщо у ваш комплект входять два кільця, помістіть одне у верхньому правому кутку та одне у верхньому лівому, щоб деталь висіла рівномірно. Стежка дома з використанням швейної нитки чи нитки. Або обріжте пряжу завдовжки 9 дюймів, що відповідає верху проекту. Пропустіть пряжу через отвір у центральній частині проекту та зв'яжіть кінці разом.

 • тканина рівномірна

  Термін "тканина рівномірна" застосовується до будь-якої тканини, яка є «рівномірно тканою», тому будь-яка тканина, яка має однакову кількість ниток на дюйм як у вертикальному, так і горизонтальному напрямках, і всі нитки мають однакову тонкість.

  Купити рівномірну тканину можна в інтернет-магазині "Муркіни Рукоділки".

  Пропонуємо хорошу якість та доступні ціни на тканину рівномірну для ваших ідеальних робіт з вишивкою.

  Підрахунок тканини рівномірної для вишивки відрізняється від Аїди, тому що в цьому випадку ми рахуємо не квадрати, а нитки. Зазвичай парні тканини працюють «по двох нитках» (коли ви слідуєте за діаграмою, ви пропустите одну дірку і перейдете в наступну), так що в основному ви вишиваєте квадрати 2х2. У цьому випадку ви повинні взяти рахунок тканини та розділити його на 2, щоб скоригувати розмір вашої роботи.

  Наприклад, якщо ви хочете мати однаковий розмір дизайну Aida з 14 рахунками (14 квадратів на дюйм), ви можете обробити його на тканині з 28 рахунками (28 ниток на дюйм) над двома нитками (28/2 = 14). Розміри поперечних стібків були б точно такого ж розміру, і тому весь дизайн був би того ж розміру. Це також має ту перевагу, що шви на частини легше виконувати, оскільки всередині кожного квадрата вже є отвір.

  Найкращі тканини для ручної вишивки

  Мати вибір завжди добре. Знати види полотна та вміти розрізняти, що краще для конкретного проекту – навіть краще. Хоча можна вишивати на будь-якій тканині.

  Двома основними категоріями тканин, придатними для вишивання, є тканини простого плетіння та тканини навіть плетіння.

  "Рівномірна тканина" - це ткані тканини (бавовняні або синтетичні - можуть бути віскозні, поліефірні, бавовняні, шовкові, вовняні, акрилові, лляні або суміші цих та інших волокон) з однаковою кількістю ниток на дюйм в обох напрямках. у правильній квадратній сітці.

  Був час, коли навіть ткацтво належало до тканини з однаковою кількістю стібків основи. Це бажано для вишивки хрестом, тому що рівномірне плетіння означає рівне (тобто квадратне) отвори для зшивання.

  Сьогодні майже вся тканина для вишивки хрестом має рівномірне переплетення, термін "рівномірне переплетення" використовується для позначення однорідної тканини або навіть волокна, з яких складається тканина. Це означає, що всі волокна мають однакову ширину, тому вам не доведеться стикатися із тріщинами або іншими невідповідностями.

  Тканина рівномірна має більшу кількість ниток, ніж Aida, і зазвичай зустрічається у 25, 28 та 32 рахунках. Як і лляне полотно, як правило, зшивається на дві частини, хоча також як лляне полотно, воно може бути пошито на одну.

  Тканина рівномірна зазвичай є сумішшю бавовни і віскози. Zweigart виробляє бавовну 52% / 48% віскозного полотна під назвою Lugana, у той час як Wichelt виробляє бавовну 51% / 49% віскозний варіант під назвою роботи Elan.

  Рівномірне, рівне, акуратне

  Рівномірна тканина має сітку з рівномірно розташованими нитками в обох напрямках – звідси й назва (англ. Evenweave). Ця тканина в основному використовується для вишивки хрестом, і рівний характер тканини означає, що хрести виявляються дуже акуратними та акуратними. Це дає чудовий свіжий вигляд вашої готової роботи. Тканина Evenweave набагато м'якша, ніж Aida, і багато людей вважають за краще працювати з нею.

  Перевірте ваш шаблон при використанні Evenweave, тому що деякі шаблони кажуть «зшивати» над одним потоком, інші - «над двома нитками». Це означає, як ви робите свої хрести, наприклад, Вишивання «над однією ниткою» - це те, що ви зазвичай робите на Аїді. Ви берете голку вгору на один отвір, потім одну нитку і вниз на наступний отвір.

  Якщо ви прошиваєте хрест «по дві нитки», ви пропускаєте отвір, тому ви перетинаєте дві нитки, а потім вшиваєте в наступний отвір. Ефект цього полягає в тому, що якщо ви використовуєте тканину з 28 рахунками та зшивання над двома нитками, то остаточний розмір дизайну буде таким же, як якщо ви використовували тканину з 14 рахунками. Це тому, що 14 – половина від 28.

на сторінку
Показано 1 - 12 з 2880
Показано 1 - 12 з 2880