Муліне DMC Special ETOILE 

Товарів у наявності: 2
Показано 1 - 2 з 2
Показано 1 - 2 з 2

Вишивайте справжні зірочки за допомогою нитки преміум-класу: Муліне DMC SPECIAL ETOILE . Маючи блискучий ефект мерехтіння, ця бавовняна нитка надає делікатне мерехтіння та елегантну родзинку вашій ручній роботі.

Нова діляча нитка DMC SPECIAL ETOILE з 6 нитками доступна в 35 дивовижних відтінках. Вона точно додасть неперевершений ефект до вашого ...

Вишивайте справжні зірочки за допомогою нитки преміум-класу: Муліне DMC SPECIAL ETOILE . Маючи блискучий ефект мерехтіння, ця бавовняна нитка надає делікатне мерехтіння та елегантну родзинку вашій ручній роботі.

Нова діляча нитка DMC SPECIAL ETOILE з 6 нитками доступна в 35 дивовижних відтінках. Вона точно додасть неперевершений ефект до вашого майбутнього витвору мистецтва. Кожен моток має довжину 8 метрів.

Муліне DMC SPECIAL ETOILE - чудовий колекційний предмет за спеціальною ціною, поки є в наявності.

(6 ниток, 8 м мотків х 35 мотків у гарній банці)

Розмір банки 35 х 20 х 1,3 см.

Ексклюзивна банка містить 35 кольорів ниток Mouliné Étoile.

Прекрасний подарунок для будь-якого ремісника, гарна олово містить весь асортимент блискучих ниток DMC із бавовняної пряжі. Ця спеціальна бляшана коробка з логотипом DMC поставляється з двома малюнками вишивки хрестиком та вишивкою.

Муліне Етуаль ДМС також ідеально підходять для покращення дизайну вишивки стрічкою .

DMC взяв свою звичайну бавовняну нитку для вишивки та надав їй трохи блиску, представивши нову лінію Mouliné Étoile. Нещодавно випущена нитка, має блиск, але це не металік, і це не те саме, що робота зі звичайною бавовняною вишивальною ниткою.

Поради щодо зшивання за допомогою нової блискучої вишивки Mouline Etoile від DMC

Хоча нитка Étoile складається з тих же 8-ярдових мотків, що і її стандартна копія, ви відразу помітите, що вона виглядає не так, як версія зі 100% бавовни. Зі складом 73% бавовни та 27% люрекс, Étoile майже пухнастий і відчувається м'якше і повітряніше.

Etoile - це 6-прядна нитка з такою ж вагою, що і звичайна нитка, тому ви можете розділити і використовувати її так само, як і звичайну нитку. 2 береги Étoile дали гарне покриття на 14 карат Аїда.

Повітряність нитки дозволяє легко розділити її на пасма.

А як щодо блиску?

Нитка Етуаль не має суцільного блиску, як металева нитка. Блискітки розбризкуються вздовж кожної нитки, щоб дати мерехтливий ефект. Оскільки кожна нитка має трохи блиску, ви все одно отримаєте ефект навіть якщо розділите нитку.

Etoile по-французьки означає «зірка», і назва точно підходить. Якщо ви очікуєте великий блиск, ви можете бути розчаровані. Це більш тонке мерехтіння, просто натяк на мерехтіння. Більше нагадує зіркову ніч, ніж диско-куля.

Тонкий блиск важко відобразити на фотографії. Тому, якщо ви хочете показати свої стібки у соціальних мережах, сфотографуйте свої фотографії при яскравому освітленні або зніміть відео.

Підбір кольору

DMC випустила лінію Étoile у 35 найпопулярніших кольорах. Це хороший, хоч і обмежений, діапазон яскравих та нейтральних кольорів. Кольорові цифри Étoile відповідають стандартним аналогам голки, але починаються з літери "C". Так, наприклад, Étoile C600 такий самий яскраво-рожевий, як і звичайна нитка 600.

Але хоч кольори збігаються, вони не ідентичні. Звичайна нитка DMC має подвійну мерсеризацію, тому має блискучий шовковистий вигляд. Етуаль немає, тому обробка більш матова. Кольори Étoile можуть здатися трохи нудніше, ніж їхня 100% бавовна.

Примітно, що Étoile Blanc – це не справжній яскраво-білий, а скоріше світло-сірий.

Здебільшого Étoile вишиапет як звичайна вишивальна нитка. Наша найважливіша порада – підготувати нитку перед її використанням, щоб зменшити пухнастість та приручити будь-який пух. Пропускання пасм через трохи воску або кондиціонера для нитки буде мати велике значення для згладжування нитки і надання їй більшої структури, створюючи акуратні шви.

Оскільки кінці мають тенденцію трохи зношуватися, голчастий ниткодевач також є корисним інструментом при роботі з Étoile.

Деякі майстри кажуть, що натяг стібків Étoile трохи щільніший, ніж зазвичай, призводить до акуратніших стібків.

Хоча ефект блиску ледь помітний, якщо ви хочете ще більш тонкий ефект, ви можете поєднати одне пасмо Étoile з одним пасмом стандартної нитки. Оскільки номери кольорів однакові, можна порівняти їх легко.

Читати докладніше