Дитячі сюжети 

Товарів у наявності: 1163
на сторінку
Показано 1 - 12 з 1163
Показано 1 - 12 з 1163

Навчити дітей вишивати весело та легко. Ці 10 порад можна використовувати при навчанні вишивки дітей віком від 4 до 10 років – ідеальний вік для навчання вишивки.

Купити набори для вишивки "Дитячі сюжети" можна в нашому інтернет-магазині "Муркіні рукоділки".

У нашій категорії вишивки "Дитячі сюжети" є багато цікавих ідей для дітей різного віку. ...

Навчити дітей вишивати весело та легко. Ці 10 порад можна використовувати при навчанні вишивки дітей віком від 4 до 10 років – ідеальний вік для навчання вишивки.

Купити набори для вишивки "Дитячі сюжети" можна в нашому інтернет-магазині "Муркіні рукоділки".

У нашій категорії вишивки "Дитячі сюжети" є багато цікавих ідей для дітей різного віку. Сучасна та традиційна тематика. Набори для вишивання "Дитячі сюжети" - це улюблені домашні тварини , герої зі знайомих казок та мультфільмів, пейзажу та багато іншого.

Спочатку навчіть основ

Бігова строчка, задній рядок, стібковий рядок, лінивий ромашковий стібок і вишивка хрестиком - це одні з найголовніших стібків, які використовуються в різних проектах рукоділля і шиття. Навчання дітей цим простим основам спочатку дає хорошу основу.

Попросіть їх спочатку обробити стібки на уривках тканини, використовуючи справді великі стібки, щоб вони знизили механіку стібка, перш ніж перейти до реального проекту для досягнення найкращих результатів. Збережіть складніші вишивки на більш пізній термін.

Використовуйте обмежену кількість кольорів

Просто використовуйте кілька кольорів нитки вишивки при роботі з дітьми, і нехай вони самі вибирають колір.

Короткі уроки

У дітей інтервали уваги коротші, ніж у дорослих. Зробіть уроки короткими і дозвольте їм вибрати найбільш вдалий для них час доби. Організуйте уроки на час дня, коли у дітей буде енергія та ентузіазм. Сидіти на уроці шиття одразу після школи або після їжі – не найкращий час, бо вони можуть утомитися.

Крім того, не засмучуйтесь, якщо дитина через кілька хвилин втрачає інтерес до уроку вишивки. Не примушуйте його - просто усміхніться і спробуйте ще раз вдруге.

Зробити це веселим заняттям!

Вибір яскравих кумедних кольорів, простих малюнків і спільне проведення часу роблять вишивку цікавою для дітей. Крім того, створення чогось, що вони можуть використовувати та насолоджуватися пізніше, збереже їх інтерес до вишивки ще довго після завершення проекту.

Пам'ятайте, що процес важливіший за кінцевий продукт. Пам'ятаючи про це, ви зміните власний досвід, який, швидше за все, зробить його цікавим для дитини.

Виберіть правильні матеріали та інструменти

Використовуйте більш короткі нитки , такі як перлинна бавовна та довгі, товсті голки. Їх легше тримати та використовувати маленьким рукам. Тримайте вишивальну тканину м'якою, але не тендітною та не жорсткою, щоб її було легше обробляти. Бавовняні тканини середньої щільності навіть найкраще підходять для початківців.

Запросіть друга

Діти люблять робити речі зі своїми друзями, і завжди веселіше вчитися у групі. Зробіть вечірку з кожного уроку.

Ви могли б навіть запросити власного гаптованого друга, щоб ви могли все вишивати і працювати разом.

Надихайте та навчайте

Вкажіть, скільки способів вишивки можна використовувати у наступній поїздці в магазини одягу або товарів для дому. Блузки, спідниці, простирадла та рушники, а також предмети домашнього декору часто прикрашені акцентами ручної вишивки з використанням стібків, які дитина, можливо, вже вивчила.

Почніть з найкращих практик

Ножиці, голки та інші інструменти для вишивання є гострими, і з ними слід поводитися обережно – ці предмети можуть бути небезпечними! Навчіть дитину, як краще використовувати, безпечно передавати іншим, і як зберігати їх, щоб вони залишалися гострими.

Такі основи, як миття рук перед роботою перед проектами вишивання та відмова від їжі під час зшивання, допомагають зберегти проект та матеріали у чистоті. Навчання не використовувати вузли та уникати поширених помилок вишивки призводить до добрих звичок шиття, які зберігаються на все життя.

Нагорода за добре виконану роботу

З гордістю покажіть шиття дитини або почастуйте її чимось особливим, коли його проект буде завершено. Новий набір для вишивання може бути чудовим мотиватором, але так само як і ваші слова схвалення та похвали.

Читати докладніше