ікони Розпродаж 

Товарів у наявності: 259
на сторінку
Показано 1 - 12 з 259
Показано 1 - 12 з 259

Вишивка бісером ікон – особливий напрямок у рукоділлі, доторкнутися якого дано не кожній людині. Це стародавнє мистецтво, яке було поширене ще за минулих часів. Вишиті бісером релігійні картини завжди були багато прикрашені пиляним перламутром, перлами, дорогоцінними самоцвітами. Перші церковні ікони з'явилися торік у Візантії. І сьогодні сучасн...

Вишивка бісером ікон – особливий напрямок у рукоділлі, доторкнутися якого дано не кожній людині. Це стародавнє мистецтво, яке було поширене ще за минулих часів. Вишиті бісером релігійні картини завжди були багато прикрашені пиляним перламутром, перлами, дорогоцінними самоцвітами. Перші церковні ікони з'явилися торік у Візантії. І сьогодні сучасні майстрині теж прагнуть створити своїми руками цей сяючий оберіг для свого будинку або для подарунка близьким.

Розпродаж наборів для вишивки ікон у магазині «Муркіні рукоділки»

Купити на розпродажі набори для вишивання ікон бісером пропонує інтернет-магазин «Муркіні рукоділки». Ми давно та успішно реалізуємо все для рукоділля. Тут ви зможете отримати від консультантів відповіді на будь-які питання щодо вибору комплекту, а також ознайомитися з рекомендаціями щодо роботи з бісером. Співробітники магазину підкажуть вам, яка ікона які властивості має, чий образ краще залишити у своєму будинку, а чий – подарувати. Ми також відповімо на запитання, яку ікону придбати для подарунка літній сім'ї або парі молодят, яка хороша для дітей і таке інше.

У цьому розділі сайту нашого магазину ви можете ознайомитися з колекцією наборів для вишивки ікон бісером , виставлених на розпродаж за невисокою ціною, розглянути фото готових виробів і вибрати те з них, яке сподобалося вам найбільше. Асортимент виробів із розпродажу включає близько 260 товарів.

Всі набори – зручні у використанні, укомплектовані всіма необхідними матеріалами та приладдям . Оскільки ми пропонуємо розпродаж товарів, то ціна на набори для вишивки ікон потішить вас своєю доступністю. Вибирайте привабливі для вас образи святих та створюйте їх своїми руками. Цей вид прикрас додасть вашому будинку неповторну чарівність та спокій.

Що потрібно знати про вишивання ікон

Чи знаєте ви, що не всі картини, на яких зображені релігійні сюжети, можуть вважатися церковними іконами? Вишивка може містити як релігійний, і просто світський сенс. Якщо, вишиваючи бісером зображення святого, ви отримуєте естетичне задоволення від виду виробу, що виробляється, то це світська робота. На відміну від неї, церковний виріб завжди ставить на перше місце духовну красу. Саме цим обумовлений сенс слова «ікона», що у перекладі з грецької означає образ, покликаний втілити Слово Боже. Розкрити значення Слова – це призначення церковної ікони.

Якщо ви придбали набір для вишивки ікони, але не знаєте, з чого почати роботу, то, перш за все, ознайомтеся із загальними правилами створення релігійних святинь.

  • Перед початком роботи попросіть батюшку благословити схему, за якою вишиватимете.
  • Починайте вишивку з нового місяця.
  • У процесі роботи відмовтеся від шкідливих звичок, вживання поганих слів та тваринної їжі.
  • Ходіть у неділю до церкви.
  • Щодня вранці та ввечері моліться.
  • Не займайтеся вишивкою ікони в критичні дні.
  • Обличчя святого вишивайте в останню чергу.
  • Готовий виріб освятіть у церкві.
  • Ніколи не продавайте освячені ікони.

Купуйте недорого набір для вишивки ікони бісером та створіть релігійний образ, який потім можна буде освятити. Лик святого стане для вас прекрасним хранителем від життєвих негараздів та хвороб.

Читати докладніше