Каталоги 

Товарів у наявності: 9
Показано 1 - 9 з 9
Показано 1 - 9 з 9

Каталоги – це готові схеми для вишивки на будь-яку тематику. Кожен каталог має певну тему, у ньому – кілька малюнків для вишивки.

Купити каталоги для вишивання можна в інтернет-магазині "Муркіни Рукоділки".

Каталоги із вишивкою розраховані на майстрів різного рівня. Тут зібрані цікаві ідеї для ваших картин, візерунки для вишивки на одязі або пос...

Каталоги – це готові схеми для вишивки на будь-яку тематику. Кожен каталог має певну тему, у ньому – кілька малюнків для вишивки.

Купити каталоги для вишивання можна в інтернет-магазині "Муркіни Рукоділки".

Каталоги із вишивкою розраховані на майстрів різного рівня. Тут зібрані цікаві ідеї для ваших картин, візерунки для вишивки на одязі або постільна білизна.

Вишивка визначається як мистецтво прикраси тканин за допомогою голки та нитки . Такий вид рукоділля популярний у всьому світі ще з ранніх часів і не втрачає актуальності й досі.

Вишивка золотом та шовком, філігранна робота, проводиться для домашнього використання та для продажу в Боснії, Македонії та Чорногорії.

Угорські селяни дуже люблять свої натуральні коричневі овечі шкури, шкіряний бік яких не вирівняний, а прикрашений дуже тісною химерною вишивкою, обробленою самою шкірою; ці одяги є подвійними, хутра носять усередині, коли погода холодна.

Українська вишивка – невід'ємна частина культури. У кожному регіоні вона відрізняється.

У каталогах ви знайдете сучаснішу вишивку, а також традиційні візерунки, які розповідають історію наших предків.

Всі візерунки умовно поділяються на три групи: рослинні та квіткові , геометричні та зооморфні. Останні два використовуються рідше. Символи також розподіляються на регіони України. Традиційно геометричні візерунки переважають у Західній Україні, а у Південній та Східній Україні характерні рослинні та квіткові орнаменти. Таке явище можна пояснити різною культурою, природними ландшафтами, а деяких випадках навіть менталітетом людей.

Сучасні модельєри не даремно витрачають час і використовують традиційні візерунки для своїх колекцій. Вони знають, що попит на індивідуальний вишитий одяг постійно зростає як усередині країни, так і за її межами.

Кожна вишивка несе глибоке значення, а символізм візерунків можна вивчати роками. Звичайно, згодом, людські цінності, спосіб життя змінилися, але незмінним втратила енергетика, яку вкладає кожен майстер у свою роботу. Дивлячись на вишите полотно, ми читаємо історію людини, яка її вишивала.

Купити недорого каталог з вишивкою можна прямо зараз, з доставкою додому.

Читати докладніше