Абрис Арт
Немає товарів
Оформити
Страмін (накладна канва) 14ct розлинена 68х23 см Zweigart 510/56-6823
Легка вишивка хрестом на будь-якій тканині завдяки інноваційному прозорому водорозчинній канві.
Водорозчинна канва – це інноваційне прозоре полотно з 14 рахунками, яке дозволяє вишити малюнок практично на будь-якій тканині. Розчинне полотно ідеально підходить для виготовлення предметів домашнього декору, таких як подушки та подушки, а також прак...
Водорозчинна канва – це інноваційне прозоре полотно з 14 рахунками, яке дозволяє вишити малюнок практично на будь-якій тканині. Розчинне полотно ідеально підходить для виготовлення предметів домашнього декору, таких як подушки та подушки, а також практично будь-якого одягу.
Використовуйте якісну водорозчинну канву, щоб вишити одяг. Виберіть свій дизайн, прикріпіть полотно до аксесуару та вишивайте хрестиком як завжди. Поставте готовий дизайн у миску з гарячою водою, і полотно зникне, залишивши вам унікальний предмет одягу або предмет домашнього декору.
Купити водорозчинну канву можна в нашому інтернет-магазині "Муркіни Рукоділки". Вибирайте водорозчинну канву за доступною ціною.
Хочете вишити на чомусь крім тканини аїду? Можливо, на спині джинсової куртки чи на сумці? Тоді ви повинні використовувати вод водорозчинне полотно.
Водорозчинне полотно є пластиковою плівкою з отворами. За допомогою пластикової плівки ви можете легко та точно вишити малюнок на об'єкті. Немає перекосів хрестів чи літер – отвори в пластиці допоможуть вам поставити хрестики саме там, де вони мають бути.
Коли закінчите, опустіть зшите область у воду, де пластик розчиняється. Ліворуч твій готовий шматок!
Купуйте шматок водорозчинного полотна, і ви можете вишити свій дизайн скрізь!
Але оскільки тканину необхідно просочити, бажано у теплій воді, її не можна використовувати для всіх типів тканин. Емпіричне правило: якщо ви можете закинути тканину в пральну машину за температури близько 40°C, то її можна використовувати з водорозчинною канвою.
Щоб використовувати ДРТ, відріжте шматок, який трохи більший, ніж ваш дизайн.
Замочіть проект у теплій воді на 30-60 хвилин. У цей момент полотно мало почати розчинятися і відчуватися як желе на дотик.
Протирайте вишивку у воді, щоб допомогти повністю розчинити канву.
Іноді необхідно просочити його двічі, щоб позбутися всього цього. Але ви не завжди можете зрозуміти остаточно, доки він не висохне. Якщо тканина стає жорсткою після висихання, це означає, що водорозчинна канва не розпалася належним чином.
І це здебільшого все.
Тканина Aida і льон є однією з найпопулярніших тканин для вишивання хрестиком. Тим не менш, макулатура – сітчаста тканина, схожа на ту, що використовується для вістря голки – пропонує універсальний варіант для тканин, на які важко пошити. Наприклад, трикотажна або щільно сплетена бавовняна тканина недостатньо жорстка, щоб підтримувати форму на рамі. Крім того, переплетення може бути нерівним, викликаючи неправильний рядок та постійну зміну положення. Використовуючи непотрібне полотно, процес стає набагато простіше, оскільки творець може слідувати шаблону з сіткою, щоб отримати гарний дизайн.
Відпрацьоване полотно - це тканина з сіткою, яка скріплюється водорозчинним клеєм, схожим на крохмаль. Він доступний у різних кількостях тканини (квадрати на дюйм), які зазвичай становлять 8,5, 10, 14 та 18 квадратів на дюйм. Синя нитка часто вплітається в полотно кожні 10 стібків, щоб допомогти у підрахунку стібків. Це полотно з сіткою називається "полотно з відходами", тому що волокна є тимчасовими і витягуються після завершення зшитого дизайну. Деякі полотна для відходів насправді призначені для повного розчинення в теплій воді, не залишаючи нічого, крім хитромудрого зшитого малюнка.
Відпрацьоване полотно знадобиться при роботі з тканинами, що важко керуються. Малюнок із сіткою дозволяє легко розміщувати шви, а видалення легко і просто, потрібна лише волога тканина та пінцет. Деякі версії відпрацьованого полотна притискаються безпосередньо до тканини липкою підкладкою, уникаючи потреби закріплювати її на місці. Цей тип полотна дозволяє шити на всі види тканин, у тому числі трикотажні та шовкові.
Відпрацьоване полотно – відмінний спосіб перенести вишивання хрестиком на інший рівень. Ви можете використовувати його для прикраси одягу, простирадла, наволочок, сумок, ковдр та скатертин. Потрібно трохи звикнути, але як тільки ви попадаєте в паз, ним легко керувати.
Щоб почати використовувати тканину, спочатку обріжте полотно, що трохи перевищує розмір готового дизайну. Потім позначте центр відпрацьованого полотна невеликим шматочком нитки або перманентного маркера і прикріпіть його до попередньо вимитої тканини, натискаючи або натискаючи на неї. Після цього почніть вишивати власний дизайн. Коли дизайн буде завершено, акуратно видаліть намітку за допомогою розпушувача швів або змочіть відходи полотна вологою тканиною і витягніть кожне пасмо пінцетом або вручну.
Будьте обережні, коли намотуєте полотно на непотрібний предмет. Використовуйте шпильки, щоб допомогти відзначити центр області, яку ви зшиватимете, поєднуючи його з центром полотна. Потім переконайтеся, що вона розташована для прямого дизайну. Для додаткової підтримки нанесіть шматок сполучення на задній частині готової тканини . І, при використанні шовку або інших тонких тканин, усуньте процес намітки, купивши макулатуру, яка тисне прямо на тканину.