тканина рівномірна 

Товарів у наявності: 1285
на сторінку
Показано 1273 - 1284 з 1285
Показано 1273 - 1284 з 1285

Термін "тканина рівномірна" застосовується до будь-якої тканини, яка є «рівномірно тканою», тому будь-яка тканина, яка має однакову кількість ниток на дюйм як у вертикальному, так і горизонтальному напрямках, і всі нитки мають однакову тонкість.

Купити рівномірну тканину можна в інтернет-магазині "Муркіни Рукоділки".

Пропонуємо хорошу якість та ...

Термін "тканина рівномірна" застосовується до будь-якої тканини, яка є «рівномірно тканою», тому будь-яка тканина, яка має однакову кількість ниток на дюйм як у вертикальному, так і горизонтальному напрямках, і всі нитки мають однакову тонкість.

Купити рівномірну тканину можна в інтернет-магазині "Муркіни Рукоділки".

Пропонуємо хорошу якість та доступні ціни на тканину рівномірну для ваших ідеальних робіт з вишивкою.

Підрахунок тканини рівномірної для вишивки відрізняється від Аїди, тому що в цьому випадку ми рахуємо не квадрати, а нитки. Зазвичай парні тканини працюють «по двох нитках» (коли ви слідуєте за діаграмою, ви пропустите одну дірку і перейдете в наступну), так що в основному ви вишиваєте квадрати 2х2. У цьому випадку ви повинні взяти рахунок тканини та розділити його на 2, щоб скоригувати розмір вашої роботи.

Наприклад, якщо ви хочете мати однаковий розмір дизайну Aida з 14 рахунками (14 квадратів на дюйм), ви можете обробити його на тканині з 28 рахунками (28 ниток на дюйм) над двома нитками (28/2 = 14). Розміри поперечних стібків були б точно такого ж розміру, і тому весь дизайн був би того ж розміру. Це також має ту перевагу, що шви на частини легше виконувати, оскільки всередині кожного квадрата вже є отвір.

Найкращі тканини для ручної вишивки

Мати вибір завжди добре. Знати види полотна та вміти розрізняти, що краще для конкретного проекту – навіть краще. Хоча можна вишивати на будь-якій тканині.

Двома основними категоріями тканин, придатними для вишивання, є тканини простого плетіння та тканини навіть плетіння.

"Рівномірна тканина" - це ткані тканини (бавовняні або синтетичні - можуть бути віскозні, поліефірні, бавовняні, шовкові, вовняні, акрилові, лляні або суміші цих та інших волокон) з однаковою кількістю ниток на дюйм в обох напрямках. у правильній квадратній сітці.

Був час, коли навіть ткацтво належало до тканини з однаковою кількістю стібків основи. Це бажано для вишивки хрестом, тому що рівномірне плетіння означає рівне (тобто квадратне) отвори для зшивання.

Сьогодні майже вся тканина для вишивки хрестом має рівномірне переплетення, термін "рівномірне переплетення" використовується для позначення однорідної тканини або навіть волокна, з яких складається тканина. Це означає, що всі волокна мають однакову ширину, тому вам не доведеться стикатися із тріщинами або іншими невідповідностями.

Тканина рівномірна має більшу кількість ниток, ніж Aida, і зазвичай зустрічається у 25, 28 та 32 рахунках. Як і лляне полотно, як правило, зшивається на дві частини, хоча також як лляне полотно, воно може бути пошито на одну.

Тканина рівномірна зазвичай є сумішшю бавовни і віскози. Zweigart виробляє бавовну 52% / 48% віскозного полотна під назвою Lugana, у той час як Wichelt виробляє бавовну 51% / 49% віскозний варіант під назвою роботи Elan.

Рівномірне, рівне, акуратне

Рівномірна тканина має сітку з рівномірно розташованими нитками в обох напрямках – звідси й назва (англ. Evenweave). Ця тканина в основному використовується для вишивки хрестом, і рівний характер тканини означає, що хрести виявляються дуже акуратними та акуратними. Це дає чудовий свіжий вигляд вашої готової роботи. Тканина Evenweave набагато м'якша, ніж Aida, і багато людей вважають за краще працювати з нею.

Перевірте ваш шаблон при використанні Evenweave, тому що деякі шаблони кажуть «зшивати» над одним потоком, інші - «над двома нитками». Це означає, як ви робите свої хрести, наприклад, Вишивання «над однією ниткою» - це те, що ви зазвичай робите на Аїді. Ви берете голку вгору на один отвір, потім одну нитку і вниз на наступний отвір.

Якщо ви прошиваєте хрест «по дві нитки», ви пропускаєте отвір, тому ви перетинаєте дві нитки, а потім вшиваєте в наступний отвір. Ефект цього полягає в тому, що якщо ви використовуєте тканину з 28 рахунками та зшивання над двома нитками, то остаточний розмір дизайну буде таким же, як якщо ви використовували тканину з 14 рахунками. Це тому, що 14 – половина від 28.

Читати докладніше