Rто  

Товарів у наявності: 51

Підкатегорії

  • Аксесуари для рукоділля

    Якісні аксесуари для рукоділля полегшать вашу роботу. У спеціалізованих магазинах можна загубитися серед величезної кількості різних пристроїв, тканин , ниток та інших аксесуарів для рукоділля.

    Досвідчені майстри мають у своїй колекції багато цікавих штучок, а для новачка краще зупинити свій вибір на основних аксесуарах для рукоділля.

    Насправді, вишивка - це хобі та проведення часу, яке можна навчити любити, навіть якщо домашнє рукоділля не було вашим улюбленим заняттям у школі. Зрештою, ми всі хочемо, щоб нашим друзям та членам сім'ї подобалися дари, які ми їм вручаємо.

    Магія персоналізованих подарунків

    Це потрібно виділити час зі свого напруженого графіка, щоб планувати заздалегідь і зробити щось унікальне для вашої близької людини. Такий подарунок вражає!

    Чому б не спробувати нового хобі?

    Просуватися вперед у невідомість може бути страшно та приголомшливо. Але цілком можливо, що ви втрачаєте щось досить біса круте, тому що ви залякані і не наважуєтеся спробувати нові заняття або захоплення, з якими ви не знайомі.

    Часто ваша уява може вичерпатися і здолати вас, а деякі речі здаються набагато складнішими, ніж вони є. Те саме можна сказати і про вишивку або інше рукоділля. Це одна з тих речей, які твоя бабуся могла б зробити із заплющеними очима. Можливо, ви пам'ятаєте, як вона щасливо сиділа за своєю вишивальною машиною, коли ви дивилися на неї та дивувалися, як вона не зшиває собі руки. Вишивка - це навичка, яка може здатися складнішою, ніж насправді. Як і все, чим більше ви тренуєтеся, тим краще ви стаєте. Але якщо ви боїтеся цієї великої, старої, галасливої вишивальної машини, не треба. Машина – ваш друг, і вона може допомогти вам зробити гарні особисті подарунки та сувеніри, які не лише витримають випробування часом, але й стануть цінним подарунком на згадку у будинках ваших друзів та сім'ї.

    Перш ніж заглибитись у вишивку, спочатку визначте, який метод вишивки краще підходить вам та вашому стилю життя.

    Ручна вишивка проти машинної вишивки

    У той час як результати ручної та машинної вишивки досить схожі, процес – ні. Щоб розпізнати вишиту вручну річ, а не ту, що була вишита на машині, знадобилося б висококваліфіковане й навчене око. Багато говорилося про схожість та відмінності ручної та машинної вишивки. Часто один доповнює інший і люди, які вишивають, цінують знання обох навичок.

    Але якщо ви розбірливі, у кожного навички є свої плюси та мінуси. Однією з найбільш значних відмінностей між ними є час, який потрібний людині, яка виконує вишивальні роботи.

    Ви терплячі? Розглянемо ручну вишивку!

    Ручна вишивка може більш ніж подвоїти час вашого проекту, очевидно тому, що машина працює набагато швидше, ніж людина. Це типово для ремісників, які продають товари на масовому ринку, щоб використовувати машину, оскільки продуктивність та ефективність є пріоритетом дня. Якщо у вас є час і терпіння, і ви хочете з любов'ю зробити щось зроблене своїми руками, то ручна вишивка це те, що вам потрібно.

    Іншою істотною відмінністю між цими двома методами є вартість, причому не лише з погляду витратних матеріалів та обладнання, а й роздрібних витрат. Наприклад, жакет із машинною вишивкою може коштувати трохи дорожче, а його вишитий вручну аналог коштує майже вдвічі. Підвищена вартість безпосередньо пов'язана з часом, що витрачається на виробництво продукту.

    Вишиті вручну речі вимагають заплутаного та індивідуального дизайну та творчості та досить часто продаються за значними цінами на роздрібному ринку.

    Той, хто хоче зайнятися машинною вишивкою як хобі, повинен також враховувати початкову, попередню вартість вишивальної машини, яка може коштувати або досить низько, або досить високо, залежно від складності та особливостей машини. У багатьох людей немає початкових вкладень у покупку машини. Однак, як тільки ви придбали машину, витрати на вишивку є мінімальними і окупаються.

  • Набори для вишивки хрестиком

    Ремесло ручної вишивки практикується у всьому світі і включає величезну кількість технік, стібків, ниток , базових тканин і прикрас . Немає універсального способу класифікації вишивки, оскільки різні культури використовують різні терміни для опису рядків і технік.

    У цьому посібнику представлені деякі з найбільш поширених стилів вишивки, які можна знайти в наших колекціях, які поділяються на три основні типи: лічильна нитка, фрістайл та побілка.

    Щоб спростити процес вишивки майстри, часто купують готові набори для вишивки хрестом або іншим способом.

    У наборах для вишивки хрестиком є вже все необхідне для якісної роботи: дизайн, необхідна кількість ниток, голки та інше приладдя.

    Купити набори для вишивки хрестиком можна в інтернет-магазині "Муркіни Рукоділки".

    Рахункова-нитка

    Вишивка з підрахунком ниток (або просто «підрахунок») описує всі форми, виконані з використанням наперед визначеної кількості стібків - на певній кількості ниток або секцій в основній тканині. Вони зазвичай мають регулярні (і часто повторювані) малюнки, створені з використанням комбінації кількох відносно простих стібків на тканині, яка має рівномірне плетіння. У деяких стилях роботи з підрахунком ниток фонова тканина залишається видимою, тоді як у інших базова тканина повністю покрита. Типи рахункових потоків включають наступне:

    Робота Bargello - це форма рукоділля, яка зазвичай вишивається на типі однониткового полотна та характеризується використанням єдиного вертикального стібка, що називається флорентійським. У класичному дизайні баржелло на основі рядів сусідні рядки перестрибують або «два вгору», або «два вниз», утворюючи правильні піки та западини, які створюють ілюзію хвилеподібних смуг. Витоки цього стилю неясні, про що свідчать різні назви, якими він користується: флейм-стібок, флорентійська робота, угорська точка та ірландський стібок. Незважаючи на це, під час італійського Ренесансу у Флоренції було багато робіт на баржелло, які традиційно використовувалися для виготовлення оббивки в домашніх умовах.

    Берлінська вовняна тканина є формою зносостійкої вишивки голкою, в якій на полотні використовується один тип стібка. Характерною рисою цього стилю є використання малюнків, надрукованих на «точковому» папері, з квадратами, що відповідають квадратам на полотні. В основному доступні як доступні за ціною окремі аркуші, коли вони були вперше виготовлені в Берліні в 1800-х роках (звідси і назва), ці моделі продавалися у великих кількостях, створюючи щось подібне до повального захоплення вікторіанської Британії. До 1840 року у країну було завезено понад 14 000 людина. Традиційно багато сміливих відтінків вовни використовувалися, щоб створити тривимірні ефекти, які зробили яскраві меблеві покриття та подушки для вікторіанського будинку.

    Чорна робота – це елегантна монохромна форма вишивки, яка традиційно використовувалася для прикраси аксесуарів одягу, таких як кепки, коміри, манжети та рукави, по всій Європі у 16 та 17 століттях. Зазвичай робота над тканиною з рівномірним плетивом, 16-го століття чорним шиттям використовували лічильні стібки для формування невеликих повторюваних геометричних або квіткових форм; всі візерунки було названо «підгузниками». На початку 17 століття з'явилися більші, більш натуралістичні моделі. Достаток звивистих стебел, що з'єднують квіти і листя, що перемежовуються з птахами, тваринами та комахами. Ці малюнки могли бути надруковані або іншим чином перенесені безпосередньо на білизну, але професійні вишивальниці чи художники були також найняті для малювання нових візерунків від руки.

    Вишивка хрестом створюється з використанням одного з найпростіших і найвідоміших методів рядка: дві діагональні лінії перетинаються, а друга формується над першою. Один із найстаріших стилів вишивки (найраніший з існуючих прикладів датується 850 р. н.е.), він досі є одним з найбільш широко використовуваних у світі. У західній культурі його цінують за те, що він асоціюється з чесною простотою - ймовірно, в результаті його використання у благочестивих тематичних історичних зразках, а згодом і в школах. Хоча вишивка хрестом часто використовується для формування дуже простих малюнків на тканині з відкритою сіткою, вона також може створювати надзвичайно складні ефекти, привносячи ілюзію затінювання та тривимірності у фігуративні об'єкти.

на сторінку
Показано 37 - 48 з 51
Показано 37 - 48 з 51