пластикова канва 

Товарів у наявності: 28
на сторінку
Показано 13 - 24 з 28
Показано 13 - 24 з 28

Пластикова канва (полотно) - це напрочуд різноманітна форма рукоділля, яка дозволяє вишивати як двомірні об'єкти, такі як настінні килими та підставки, так і тривимірні речі, такі як кришки коробок з тканини та кільця для серветок.

Купити пластикову канву можна у нашому інтернет-магазині Муркини Рукоділки.

У нашому магазині є ціни на пластикову ...

Пластикова канва (полотно) - це напрочуд різноманітна форма рукоділля, яка дозволяє вишивати як двомірні об'єкти, такі як настінні килими та підставки, так і тривимірні речі, такі як кришки коробок з тканини та кільця для серветок.

Купити пластикову канву можна у нашому інтернет-магазині Муркини Рукоділки.

У нашому магазині є ціни на пластикову канву від світових виробників.

Замовити пластикову канву для вишивки онлайн можна зараз.

У дизайні використовується пряжа, зшита на пластиковій сітці, хоча бавовняну нитку можна використовувати для вишивки та інших акцентних деталей. Як і у випадку тканини з перехресними стібками, пластикове полотно класифікується за кількістю стібків на дюйм, яке називається «сіткою». Найбільш поширені розміри - 7 меш, 10 меш і 14 меш, і полотно може бути прозорим пластиком або веселкою кольорів.

Малюнки вишиті з таблиці з сіткою, як у перерахунку на хрест. Кожен символ представляє певний колір, який використовуватиметься. Символи лежать на перетині двох ліній. Діаграма має вказувати, де почати шити. Усі шви розпочинаються на задній частині вашої роботи. За допомогою голки з різьбленням підніміться із задньої частини роботи, притисніть 1 "секцію пряжі до задньої частини полотна і прошийте 1" секцію. Це усуне необхідність у вузлі на кінці вашої пряжі та збереже задню частину вашої роботи чистою та рівною.

Робіть половину вишивки хрестиком для кожного символу на графіку. Якщо не зазначено інше, для всіх основних областей використовують половинні хрестики. Вони пошиті у вигляді рядків або стовпців і нахилені зліва направо. Завжди піднімайте голку на непарні числа, а вниз на парні, як показано на малюнку.

Щоб закінчити колір, запустіть голку під 4 або 5 стібків на спині та відріжте. Натяг стібків утримуватиме пряжу на місці, і вузли не знадобляться. Потім почніть новий колір, як ви почали перший колір, утримуючи розділ на спині та зшиваючи через кінець.

Спеціальні шви можна використовувати для додавання акцентів та деталей у дизайн, використовуючи пряжу або нитку , залежно від дизайну. Вони повинні бути пошиті після завершення основного дизайну.

Задній рядок виконується в будь-якому напрямку з декількома безперервними строчками, що перетинають одну смугу за раз.

Прямий стібок утворюється шляхом підведення голки вгору через полотно і до спини, як показано на схемі. Стежок може бути будь-якої довжини та працювати у будь-якому напрямку.

Щоб створити біговий рядок, проведіть голку по нитках з правого боку та під задньою стороною полотна. Продовжуйте обробляти ці рядки однакової довжини по рівній лінії, пропускаючи всі інші прогалини.

Щоб зробити французький вузол, пропустіть голку з різьбленням через полотно та оберніть нитку навколо голки, як показано на малюнку. Затягніть вигини і поверніть голку через полотно у тому самому місці. Пряжа ковзатиме через загорнуту нитку, щоб зробити вузол.

Як тільки всі шви завершено, відріжте зайву канву. Завжди обрізайте канву між лозинами, залишаючи одну пластикову смугу між рядками та лінією різу (див. Схему). Відрізаючи між планками, ви отримаєте достатню кількість пластику, щоб замаскувати краї при чистовій обробці.

Стежок для згладжування та стикування використовується для обробки країв або з'єднання двох шматків полотна після того, як полотно вже було обрізане. Стежок з'являється в одному отворі, над бордюрною планкою і вгору в наступному отворі, через бордюр і вгору в наступному отворі. Для з'єднання переконайтеся, що отвори та краї вирівняні перед зшивкою.

Оздоблювальні техніки

Деякі пластикові проекти канви вимагають додаткових методів обробки, таких як додавання повстяної підкладки до підставок або вішалка для настінної підвіски або прикраси. Ці методи справді досить прості.

Фетрова основа (для більшості проектів): різання відчувається трохи менше, ніж у пластикового полотна, що обрізає. Закріпіть за допомогою повстяного клею або гарячого клею.

Фетрова підкладка (для кришок льодяників): приклейте повсть до задньої частини проекту, помістивши клей навколо зовнішніх країв і залишивши нижню частину відкритою, щоб вставити льодяник. Ширина отвору може змінюватись в залежності від розміру льодяника.

Підвіски: помістіть пластикове кільце в центр виробу - якомога ближче до верху, щоб виріб висів рівномірно. Стежка дома з використанням швейної нитки чи нитки. Якщо у ваш комплект входять два кільця, помістіть одне у верхньому правому кутку та одне у верхньому лівому, щоб деталь висіла рівномірно. Стежка дома з використанням швейної нитки чи нитки. Або обріжте пряжу завдовжки 9 дюймів, що відповідає верху проекту. Пропустіть пряжу через отвір у центральній частині проекту та зв'яжіть кінці разом.

Читати докладніше